fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Датацентр «ПАРКОВИЙ» пропонує безпечну та швидку міграцію хмарної інфраструктури із Microsoft Azure до українського датацентру

16/ 11/ 2023
  Плануєте міграцію хмарних сервісів із Microsoft Azure до датацентру в Україні, але не маєте наміру відмовлятися від унікальних хмарних сервісів Microsoft? Датацентр «ПАРКОВИЙ» разом з сертифікованим Microsoft партнером Span Україна забезпечать швидкий і безболісний переїзд хмарних потужностей замовника зі збереженням необхідних сервісів Microsoft і подальшою підтримкою їхнього ефективного функціонування. Наша пропозиція покриває не тільки саму міграцію до українського датацентру, а й забезпечує підтримку гібридної інфраструктури. Сама міграція інфраструктури – безоплатна, а робота й обслуговування всієї хмарної інфраструктури забезпечується централізовано за підтримки технічних команд ДЦ «ПАРКОВИЙ» і Span Україна. Отримайте консультацію та більше інформації - за посиланням.   * * *    Parkovyi DC – український дата-центр, який спроєктувала та побудувала компанія Schneider Electric. Це єдиний з комерційних датацентрів в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942. Це дає змогу забезпечити безперебійну роботу ІТ-інфраструктури клієнта навіть у періоди тривалих вимкнень електроенергії. Датацентр пропонує: Фізичне розміщення серверного обладнання Хмарні сервіси Міграцію хмарної інфраструктури з Microsoft Azure в датацентр Резервне копіювання даних Хмарну інфраструктуру для віддаленої роботи Звертайтесь до нас: +38 (044) 377-77-77, [email protected], datapark.com.ua

Плануєте міграцію хмарних сервісів із Microsoft Azure до датацентру в Україні, але не маєте наміру відмовлятися від унікальних хмарних сервісів Microsoft?

Датацентр «ПАРКОВИЙ» разом з сертифікованим Microsoft партнером Span Україна забезпечать швидкий і безболісний переїзд хмарних потужностей замовника зі збереженням необхідних сервісів Microsoft і подальшою підтримкою їхнього ефективного функціонування.

Наша пропозиція покриває не тільки саму міграцію до українського датацентру, а й забезпечує підтримку гібридної інфраструктури. Сама міграція інфраструктури – безоплатна, а робота й обслуговування всієї хмарної інфраструктури забезпечується централізовано за підтримки технічних команд ДЦ «ПАРКОВИЙ» і Span Україна.

Отримайте консультацію та більше інформації – за посиланням.  

* * *   

Parkovyi DC – український дата-центр, який спроєктувала та побудувала компанія Schneider Electric. Це єдиний з комерційних датацентрів в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942. Це дає змогу забезпечити безперебійну роботу ІТ-інфраструктури клієнта навіть у періоди тривалих вимкнень електроенергії.

Датацентр пропонує:

  • Фізичне розміщення серверного обладнання
  • Хмарні сервіси
  • Міграцію хмарної інфраструктури з Microsoft Azure в датацентр
  • Резервне копіювання даних
  • Хмарну інфраструктуру для віддаленої роботи

Звертайтесь до нас:

+38 (044) 377-77-77, [email protected], datapark.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: