fbpx

«Cupcake&Cake Bar»

15/ 01/ 2020
    «Cupcake&Cake Bar» - це найсмачніші корпоративні солодощі, хоча не тільки корпоративні. Ідея Сupcake бару полягає в тому, що при наявності 7-ми основ, більш ніж 20-ти наповнювачів та 5-ти видів крему можна створити величезну кількість смаків, які точно знайдуть своїх поціновувачів на будь-якій корпоративній вечірці, святкуванні та просто за чашечкою чаю чи кави. Ми пропонуємо капкейки, торти, зефір, макаронс, кейк-попси та печиво. Майже все можна брендувати за допомогою друку на харчовому принтері. Для капкейків і тортів ми використовуємо друк логотипу харчовими барвниками на рисовому папері. Також можна брендувати саму коробку наліпкою будь-якого розміру. Та найголовніше, що ці солодощі створюються із натуральних продуктів із додаванням крихти любові, тому вони такі неймовірно смачні. За смак якість та свіжість боремося до останньої краплини карамелі! Від проекту Unlimit Ukraine by EBA ми очікуємо розширення своїх бізнес-контактів, а також клієнтської бази, покращення своїх знань завдяки навчальним заходам. Так як для нас дуже важливе не тільки професійне, але і особисте зростання, то ми хочемо максимально розширити своє коло спілкування завдяки цій чудовій програмі.
01/

 

«Cupcake&Cake Bar» – це найсмачніші корпоративні солодощі, хоча не тільки корпоративні. Ідея Сupcake бару полягає в тому, що при наявності 7-ми основ, більш ніж 20-ти наповнювачів та 5-ти видів крему можна створити величезну кількість смаків, які точно знайдуть своїх поціновувачів на будь-якій корпоративній вечірці, святкуванні та просто за чашечкою чаю чи кави. Ми пропонуємо капкейки, торти, зефір, макаронс, кейк-попси та печиво. Майже все можна брендувати за допомогою друку на харчовому принтері. Для капкейків і тортів ми використовуємо друк логотипу харчовими барвниками на рисовому папері. Також можна брендувати саму коробку наліпкою будь-якого розміру.

Та найголовніше, що ці солодощі створюються із натуральних продуктів із додаванням крихти любові, тому вони такі неймовірно смачні. За смак якість та свіжість боремося до останньої краплини карамелі!

Від проекту Unlimit Ukraine by EBA ми очікуємо розширення своїх бізнес-контактів, а також клієнтської бази, покращення своїх знань завдяки навчальним заходам. Так як для нас дуже важливе не тільки професійне, але і особисте зростання, то ми хочемо максимально розширити своє коло спілкування завдяки цій чудовій програмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: