fbpx

Corteva Agriscience бере участь в Borlaug Dialogue 2020 в рамках Всесвітньої продовольчої премії

13/ 10/ 2020

ВІЛМІНГТОН, Делавер (США), 12 жовтня 2020 р. – Джим Коллінз, головний виконавчий директор, і НілГаттерсон, головний технічний директор Corteva Agriscience, беруть участь в двох панельних дискусіях навіртуальному міжнародному симпозіумі Borlaug 2020 на врученні Всесвітньої продовольчої премії.

У понеділок, 12 жовтня, Коллінз приєднався до інших керівників і лідерів думок за головним круглим столом «Інвестиційні інновації для трансформації продовольчої системи». Коллінз підкреслив важливість довгострокових інвестицій в технології та інструменти для підвищення безпеки, доступності та якості продовольства у всьому світі.

У п’ятницю, 16 жовтня, Гуттерсон приєднається до дискусії за круглим столом «Дорога до продовольчих систем 2021 року», де розповість про роль промисловості та важливість вибору технологій в обговоренні передових продовольчих систем та сільського господарства на місцевому та глобальному рівнях.

Крім того, 12 жовтня Corteva стала спонсором дискусії «Трансформація сільського господарства та продовольчих систем в економіку замкненого циклу», присвячену вивченню способів прискорення перетворення сільського господарства в економіку замкненого циклу, щоб вирощувати продукти харчування з користю для навколишнього середовища та створювати такі активи екосистеми, як стабілізований азот та поліпшена якість води. Після вступної речі Коллінза Аманда Літтл, автор книги «Доля їжі: що ми будемо їсти у більшому, гарячому та розумному світі», модерувала багатостороннє обговорення переосмислення майбутнього галузі і того, як нагодувати стрімко зростаюче населення за рахунок стійких технологій, інструментів та методів.

Щоб дізнатися більше про Borlaug Dialogue і Всесвітню продовольчу премію, відвідайте сайт www.worldfoodprize.org.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій – Центральна і Східна Європа

ceecom@corteva.com, 099 0800216

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: