fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальна зустріч Аcоціації з віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом у Дніпрі

14/ 07/ 2017
  Вищезгадана зустріч відбулася у п’ятницю, 14 липня у Дніпрі також за участю представників Делегації Європейського Союзу та Представництва Європейського інвестиційного банку в Україні. Інвестиційна привабливість України, боротьба з корупцією, зайнятість населення та наявність ефективної системи підготовки кадрів під потреби підприємств, впровадження електронних послуг та он-лайн систем державних закупівель, проекти покращення інфраструктури регіону, що фінансуються Європейським Союзом, а також кібер-безпека в Україні – спектр питань, що був охоплений під час дискусії. Представники бізнес-спільноти поділилися з паном віце-президентом історією розвитку та особливостями Дніпропетровської області, її економічним та інвестиційним потенціалом, викликами, з якими має справу бізнес у щоденній роботі. Також згадали і про позитивні зрушення, які поступово відбуваються у зв’язку з набуттям Україною асоційованого членства в ЄС. У свою чергу, пан Домбровскіс наголосив, що саме такі зустрічі з бізнесом дають змогу оцінити реальний стан справ в Україні на шляху до впровадження ефективних реформ та наближення до європейських стандартів.

Вищезгадана зустріч відбулася у п’ятницю, 14 липня у Дніпрі також за участю представників Делегації Європейського Союзу та Представництва Європейського інвестиційного банку в Україні.

Інвестиційна привабливість України, боротьба з корупцією, зайнятість населення та наявність ефективної системи підготовки кадрів під потреби підприємств, впровадження електронних послуг та он-лайн систем державних закупівель, проекти покращення інфраструктури регіону, що фінансуються Європейським Союзом, а також кібер-безпека в Україні – спектр питань, що був охоплений під час дискусії.

Представники бізнес-спільноти поділилися з паном віце-президентом історією розвитку та особливостями Дніпропетровської області, її економічним та інвестиційним потенціалом, викликами, з якими має справу бізнес у щоденній роботі. Також згадали і про позитивні зрушення, які поступово відбуваються у зв’язку з набуттям Україною асоційованого членства в ЄС.

У свою чергу, пан Домбровскіс наголосив, що саме такі зустрічі з бізнесом дають змогу оцінити реальний стан справ в Україні на шляху до впровадження ефективних реформ та наближення до європейських стандартів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: