fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

COMMERZBANK відзначив ОТП Банк за якість обробки міжнародних переказів

06/ 10/ 2023
  ОТП Банк отримав нагороду від банка-кореспондента, німецької глобальної фінансової компанії та банківського концерну COMMERZBANK. Відзнаку «STP AWARD 2022. Excellent Quality in the delivery of commercial payments and financial institution transfer» вручено у вересні 2023 року. «Ми дуже раді повідомити, що ваша установа знову відзначилася нашою нагородою STP за відмінність в обслуговуванні комерційних платежів та переказів фінансових установ протягом року 2022. Ця нагорода вручається лише обмеженій кількості партнерів, які мають високі стандарти в обробці платежів», – відзначили у COMMERZBANK. ОТП Банк неодноразово отримував нагороди від COMMERZBANK. Зокрема, у попередні роки його було відзначено за високу якість міжнародних розрахунків і за торгові операції на міжнародних ринках.

ОТП Банк отримав нагороду від банка-кореспондента, німецької глобальної фінансової компанії та банківського концерну COMMERZBANK. Відзнаку «STP AWARD 2022. Excellent Quality in the delivery of commercial payments and financial institution transfer» вручено у вересні 2023 року.

«Ми дуже раді повідомити, що ваша установа знову відзначилася нашою нагородою STP за відмінність в обслуговуванні комерційних платежів та переказів фінансових установ протягом року 2022. Ця нагорода вручається лише обмеженій кількості партнерів, які мають високі стандарти в обробці платежів», – відзначили у COMMERZBANK.

ОТП Банк неодноразово отримував нагороди від COMMERZBANK. Зокрема, у попередні роки його було відзначено за високу якість міжнародних розрахунків і за торгові операції на міжнародних ринках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: