fbpx

CMS виступив юридичним радником ING у зв’язку з фінансуванням у розмірі 100 млн. євро для придбання Perutnina Ptuj

30/ 05/ 2019
  CMS надала юридичні консультації ING у якості головного організатора фінансування у розмірі 100 млн. євро для придбання компанією MХП словенського виробника птиці Perutnina Ptuj (PP). MХП є провідним виробником птиці в Україні та в результаті завершення угоди стала власником 90,69 % акцій РР. МХП налаштована значно збільшити вартість компанії та зміцнити її позицію як світового гравця шляхом інвестицій та подальшого розвитку. Для надання ING консультацій з цієї транзакції CMS залучила міжнародну команду, яка працювала під керівництвом Старшого юриста Катерини Чечуліної, разом із Марком Сигалом – Керівником практики фінансів у ЦСЄ/СНД. Їм допомагали партнер Тетяна Довгань, юрист Христина Корпан, юрист Іван Пшик (Київ) та партнер Мая Згайнар (Любляна). Марк Сигал коментує: «Нам було приємно забезпечувати юридичну підтримку ING у зв’язку з фінансуванням ключового клієнта банку – МХП. В результаті цього стратегічного кроку МХП без сумніву зміцнить своє положення як світового гравця у виробництві м’яса птиці, а Perutnina Ptuj отримала довгострокову інвестицію для підтримки свого вже і наразі сильного бренду». -КІНЕЦЬ- Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтервю, просимо звертатися до таких осіб: Дарина Гордієнко СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг E:darina.gordienko@cms-cmno.com/+38044 3913377 ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ Про CMS Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро. CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

CMS надала юридичні консультації ING у якості головного організатора фінансування у розмірі 100 млн. євро для придбання компанією MХП словенського виробника птиці Perutnina Ptuj (PP). MХП є провідним виробником птиці в Україні та в результаті завершення угоди стала власником 90,69 % акцій РР. МХП налаштована значно збільшити вартість компанії та зміцнити її позицію як світового гравця шляхом інвестицій та подальшого розвитку.

Для надання ING консультацій з цієї транзакції CMS залучила міжнародну команду, яка працювала під керівництвом Старшого юриста Катерини Чечуліної, разом із Марком Сигалом – Керівником практики фінансів у ЦСЄ/СНД. Їм допомагали партнер Тетяна Довгань, юрист Христина Корпан, юрист Іван Пшик (Київ) та партнер Мая Згайнар (Любляна).

Марк Сигал коментує: «Нам було приємно забезпечувати юридичну підтримку ING у зв’язку з фінансуванням ключового клієнта банку – МХП. В результаті цього стратегічного кроку МХП без сумніву зміцнить своє положення як світового гравця у виробництві м’яса птиці, а Perutnina Ptuj отримала довгострокову інвестицію для підтримки свого вже і наразі сильного бренду».

-КІНЕЦЬ-

Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтерв’ю, просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко

СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг

E:darina.gordienko@cms-cmno.com/+38044 3913377

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро.

CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: