fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CMS виступила юридичним радником ЄБРР у зв’язку з фінансуванням провідного постачальника газу в Україні

20/ 07/ 2021
  CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang надала юридичні консультації Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з кредитом у розмірі 10 млн. євро строком на два роки ТОВ «ЕРУ Трейдінг», провідному постачальнику газу в Україні. Кошти будуть використані для забезпечення зростання обсягів діяльності ЕРУ Трейдінг у сфері торгівлі газом, а саме постачання дешевого газу з Європейського Союзу влітку, який потім зберігається та реалізується в Україні. ЕРУ Трейдінг є найбільшим приватним імпортером природного газу в Україну з Угорщини, Польщі та Словаччини. Елітса Іванова прокоментувала цю подію: «Ми надзвичайно раді виступити юридичним радником для нашого давнього клієнта ЄБРР у зв’язку з цією стратегічною інвестицією, яка сприятиме подальшому розвитку та конкуренції на українському ринку природного газу. Маючи понад 600 юристів у 17 офісах у Центральній та Східній Європі, CMS добре підготовлена до консультування клієнтів в Україні щодо внутрішніх та міжнародних угод». Маттео Патроне, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, прокоментував цю подію: «Підтримуючи приватного газотрейдера, ми підтримуємо подальшу лібералізацію енергетичного ринку, розвиток конкуренції та безпеку постачання в Україні.» До складу команди CMS, яку очолили Елітса Іванова (Керівник практики фінансового права у CMS Софія) та Орест Матвійчук (Старший юрист), увійшли Ігор Олехов (Керівник практики банківського та фінансового права у CMS Київ) та Іван Пшик (Юрист) з київського офісу CMS. -КІНЕЦЬ-  За додатковою інформацією просимо звертатися до: Ірина Лапченко E: irina.lapchenko@cms-cmno.com T: +38044 3913377 Примітки для редакторів: Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang надала юридичні консультації Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з кредитом у розмірі 10 млн. євро строком на два роки ТОВ «ЕРУ Трейдінг», провідному постачальнику газу в Україні.

Кошти будуть використані для забезпечення зростання обсягів діяльності ЕРУ Трейдінг у сфері торгівлі газом, а саме постачання дешевого газу з Європейського Союзу влітку, який потім зберігається та реалізується в Україні. ЕРУ Трейдінг є найбільшим приватним імпортером природного газу в Україну з Угорщини, Польщі та Словаччини.

Елітса Іванова прокоментувала цю подію: «Ми надзвичайно раді виступити юридичним радником для нашого давнього клієнта ЄБРР у зв’язку з цією стратегічною інвестицією, яка сприятиме подальшому розвитку та конкуренції на українському ринку природного газу. Маючи понад 600 юристів у 17 офісах у Центральній та Східній Європі, CMS добре підготовлена до консультування клієнтів в Україні щодо внутрішніх та міжнародних угод».

Маттео Патроне, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, прокоментував цю подію: «Підтримуючи приватного газотрейдера, ми підтримуємо подальшу лібералізацію енергетичного ринку, розвиток конкуренції та безпеку постачання в Україні.»

До складу команди CMS, яку очолили Елітса Іванова (Керівник практики фінансового права у CMS Софія) та Орест Матвійчук (Старший юрист), увійшли Ігор Олехов (Керівник практики банківського та фінансового права у CMS Київ) та Іван Пшик (Юрист) з київського офісу CMS.

-КІНЕЦЬ- 

За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Ірина Лапченко

E: irina.lapchenko@cms-cmno.com

T: +38044 3913377

Примітки для редакторів:

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інфраструктури та проектів, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: