fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CMS вебінар «Фінансова грамотність: подорож у сучасному світі»

19/ 04/ 2024
  Приєднуйтесь до нашої захопливої події в рамках ініціативи CMS Rebuilding Ukraine: People, присвяченої темі «Фінансова грамотність: подорож у сучасному світі»! У сучасному світі, де постійна невизначеність і турбулентність створюють хвилювання і роблять кроки в бізнесі та особистому житті складнішими, ми маємо для вас добру новину! Володіння лайфхаками та інструментами сучасного фінансового менеджменту допоможе вам правильно реагувати та запроваджувати трансформаційні ініціативи в компанії. Крім того, ці практичні фінансові секрети стануть вам у пригоді для особистого розвитку та управління персональними фінансами. Наша запрошена експертка Оксана Андрошчук, к.е.н., бізнес-коучка та наставниця з розвитку бізнесу зі 15-річним досвідом роботи фінансовою директоркою холдингів, розповість про основи фінансової грамотності та надасть безцінну інформацію про те, як упевнено орієнтуватися у складних фінансових ситуаціях. Під її керівництвом ви дослідите: Спокій та очікувані прибутки: дізнаєтеся, як розуміння фінансів може забезпечити спокій та збільшити прибутковість вашої бізнес-діяльності, а також про те, як фінансова грамотність підвищує вашу стійкість до ризиків та допомагає досягти успіху як у бізнесі, так і в особистому житті. Лайфхаки управління фінансами та інвестиціями: отримаєте практичні поради щодо ефективного управління фінансами і примноження вкладень. Дізнаєтесь про хитрощі та інструменти, які допоможуть вам досягти фінансового благополуччя. Стратегічне мислення: навчитеся використовувати фінансові виклики як можливості для росту вашої компанії та особистого добробуту. Дізнаєтесь, як розвивати стратегічне мислення та ухвалювати обдумані рішення. Не пропустіть можливість покращити свої фінансові знання та взяти під контроль своє фінансове майбутнє. Долучайтеся до нас у цій захопливій подорожі у світ фінансової грамотності! 📅 Дата: 26 квітня 2024 року ⏰ Час: 11:00-12:30 (за київським часом) 📍 Платформа: Zoom Робоча мова - українська. Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Приєднуйтесь до нашої захопливої події в рамках ініціативи CMS Rebuilding Ukraine: People, присвяченої темі «Фінансова грамотність: подорож у сучасному світі»!

У сучасному світі, де постійна невизначеність і турбулентність створюють хвилювання і роблять кроки в бізнесі та особистому житті складнішими, ми маємо для вас добру новину! Володіння лайфхаками та інструментами сучасного фінансового менеджменту допоможе вам правильно реагувати та запроваджувати трансформаційні ініціативи в компанії. Крім того, ці практичні фінансові секрети стануть вам у пригоді для особистого розвитку та управління персональними фінансами.

Наша запрошена експертка Оксана Андрошчук, к.е.н., бізнес-коучка та наставниця з розвитку бізнесу зі 15-річним досвідом роботи фінансовою директоркою холдингів, розповість про основи фінансової грамотності та надасть безцінну інформацію про те, як упевнено орієнтуватися у складних фінансових ситуаціях. Під її керівництвом ви дослідите:

  • Спокій та очікувані прибутки: дізнаєтеся, як розуміння фінансів може забезпечити спокій та збільшити прибутковість вашої бізнес-діяльності, а також про те, як фінансова грамотність підвищує вашу стійкість до ризиків та допомагає досягти успіху як у бізнесі, так і в особистому житті.
  • Лайфхаки управління фінансами та інвестиціями: отримаєте практичні поради щодо ефективного управління фінансами і примноження вкладень. Дізнаєтесь про хитрощі та інструменти, які допоможуть вам досягти фінансового благополуччя.
  • Стратегічне мислення: навчитеся використовувати фінансові виклики як можливості для росту вашої компанії та особистого добробуту. Дізнаєтесь, як розвивати стратегічне мислення та ухвалювати обдумані рішення.

Не пропустіть можливість покращити свої фінансові знання та взяти під контроль своє фінансове майбутнє.

Долучайтеся до нас у цій захопливій подорожі у світ фінансової грамотності!

📅 Дата: 26 квітня 2024 року

Час: 11:00-12:30 (за київським часом)

📍 Платформа: Zoom

Робоча моваукраїнська.

Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: