fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CMS вебінар: бронювання, мобілізація, перетин кордону в умовах війни

08/ 07/ 2022
  Дата: 12 липня 2022 року Час: 10:00 (за київським часом) Формат: онлайн За останні тижні відбулося чимало змін щодо мобілізації та інших аспектів воєнного стану в Україні. Ці теми турбують багатьох: громадян, бізнес та наших клієнтів. Ми запрошуємо вас 12 липня 2022 року на вебінар з нагальних питань щодо бронювання, мобілізації та перетину кордону в умовах війни.  Під час нашої зустрічі поговоримо про:  Повістки під час війни (види, хто і де має право вручати, відповідальність за нез’явлення за повісткою, судова практика) Бронювання працівників (порядок бронювання, можливості для роботодавців, актуальна практика) Перетин кордону в умовах воєнного стану (обмеження для чоловіків призовного віку, винятки, практичні аспекти) Мобілізацію жінок (правила військового обліку жінок з 1 жовтня 2022 року, примусова мобілізація, обмеження щодо виїзду за кордон) Приєднуйтеся до нашої зустрічі та отримайте відповіді на важливі питання. Робоча мова вебінару: українська. Зареєструватися на вебінар Якщо у вас виникли питання, просимо з нами звязатися.

Дата: 12 липня 2022 року
Час: 10:00 (за київським часом)
Формат: онлайн

За останні тижні відбулося чимало змін щодо мобілізації та інших аспектів воєнного стану в Україні. Ці теми турбують багатьох: громадян, бізнес та наших клієнтів.

Ми запрошуємо вас 12 липня 2022 року на вебінар з нагальних питань щодо бронювання, мобілізації та перетину кордону в умовах війни. 

Під час нашої зустрічі поговоримо про: 

  • Повістки під час війни (види, хто і де має право вручати, відповідальність за нез’явлення за повісткою, судова практика)
  • Бронювання працівників (порядок бронювання, можливості для роботодавців, актуальна практика)
  • Перетин кордону в умовах воєнного стану (обмеження для чоловіків призовного віку, винятки, практичні аспекти)
  • Мобілізацію жінок (правила військового обліку жінок з 1 жовтня 2022 року, примусова мобілізація, обмеження щодо виїзду за кордон)

Приєднуйтеся до нашої зустрічі та отримайте відповіді на важливі питання.

Робоча мова вебінару: українська.

Зареєструватися на вебінар

Якщо у вас виникли питання, просимо з нами зв’язатися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: