fbpx

CMS надала юридичні консультації у зв’язку з продажем одного з найбільших торговельних центрів Києва

11/ 03/ 2019
  Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang радий оголосити про надання юридичних консультацій провідному міжнародному фонду інвестицій в нерухомість – Meyer Bergman – з аспектів українського та англійського права у зв’язку з продажем торговельного центру Аладдін, який є одним з найбільших та найпопулярніших в Україні. Ця угода є однією з найбільших у сфері нерухомості в секторі роздрібної торгівлі цього року за розміром (10 600 кв.м.). Команду CMS очолювали Грем Конлон, управляючий партнер київського офісу та один з керівників практики права у сфері міжнародних прямих інвестицій у ЦСЄ/СНД, та Наталія Кушнірук, радник та координатор практики права у сфері нерухомості, за підтримки радника та координатора практики корпоративного права/ M&A Тетяни Довгань, старшого юриста та координатора практики права у сфері банківської справи та міжнародних фінансів Катерини Чечуліної, юристів Луіс Чакар, Віталія Майнаровича, Євгена Стороженка, Діани Писаренко та помічника юриста Івана Пшика. Наталія Кушнірук прокоментувала: «Ця угода стала чудовим прикладом масштабу роботи, яку ми виконуємо для наших клієнтів, як одна з провідних команд з нерухомості в Україні». -КІНЕЦЬ- Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтервю, просимо звертатися до таких осіб: Дарина Гордієнко СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг E:darina.gordienko@cms-cmno.com / +38044 3913377 Примітки для редакторів: Про CMS Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро. CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang радий оголосити про надання юридичних консультацій провідному міжнародному фонду інвестицій в нерухомість – Meyer Bergman – з аспектів українського та англійського права у зв’язку з продажем торговельного центру Аладдін, який є одним з найбільших та найпопулярніших в Україні. Ця угода є однією з найбільших у сфері нерухомості в секторі роздрібної торгівлі цього року за розміром (10 600 кв.м.).

Команду CMS очолювали Грем Конлон, управляючий партнер київського офісу та один з керівників практики права у сфері міжнародних прямих інвестицій у ЦСЄ/СНД, та Наталія Кушнірук, радник та координатор практики права у сфері нерухомості, за підтримки радника та координатора практики корпоративного права/ M&A Тетяни Довгань, старшого юриста та координатора практики права у сфері банківської справи та міжнародних фінансів Катерини Чечуліної, юристів Луіс Чакар, Віталія Майнаровича, Євгена Стороженка, Діани Писаренко та помічника юриста Івана Пшика.

Наталія Кушнірук прокоментувала: «Ця угода стала чудовим прикладом масштабу роботи, яку ми виконуємо для наших клієнтів, як одна з провідних команд з нерухомості в Україні».

-КІНЕЦЬ-

Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтерв’ю, просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко

СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг

E:darina.gordienko@cms-cmno.com / +38044 3913377

Примітки для редакторів:

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро.

CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: