fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CMS надала ЄБРР юридичні консультації з проекту модернізації громадського транспорту в Маріуполі

18/ 07/ 2018
  CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві рада оголосити, що ми виступили  юридичним радником Європейського банка реконструкції та розвитку (ЄБРР) у звязку з наданням кредиту в розмірі 13 мільйонів євро Комунальному підприємству «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» (МТТУ). Інвестиції ЄБРР будуть використані для придбання до 72 низькопідлогових тролейбусів для транспортної системи Маріуполя, запасних частин та устаткування для їх технічного обслуговування і ремонту, а також  модернізації тролейбусного депо і реконструкції контактної мережі.  Невідємною частиною проекту, який реалізується в рамках Програми фінансування громадського транспорту в Україні, схваленої ЄБРР в 2015 році, буде поліпшення якості та ефективності муніципального транспорту за рахунок зменшення енергоспоживання тролейбусного парку, а також приєднання наразі ізольованих районів до існуючої тролейбусної мережі. Ми представляли інтереси ЄБРР у якості юридичного консультанта з питань українського та англійського права. Команду CMS очолили Саймон Деєс, партнер з англійського права, та старший юрист Вячеслав Овечкін. Коментуючи співпрацю з ЄБРР, Вячеслав Овечкін зауважив: «Ми дуже раді забезпечувати юридичний супровід ЄБРР у проектах, спрямованих на поліпшення громадського транспорту в Україні».  ----------------КІНЕЦЬ----------------- Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтервю, просимо звертатися до таких осіб: Дарина Гордієнко СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг E: [email protected] / +38044 3913377 Про CMS Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має 74 офіси у 42 країнах світу, в яких працюють 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. CMS представляє інтереси великої кількості компаній зі списку Fortune 500 та FT European 500 та більшості компаній зі списку DAX 30. CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві рада оголосити, що ми виступили  юридичним радником Європейського банка реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту в розмірі 13 мільйонів євро Комунальному підприємству «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» (МТТУ). Інвестиції ЄБРР будуть використані для придбання до 72 низькопідлогових тролейбусів для транспортної системи Маріуполя, запасних частин та устаткування для їх технічного обслуговування і ремонту, а також  модернізації тролейбусного депо і реконструкції контактної мережі.  Невід’ємною частиною проекту, який реалізується в рамках Програми фінансування громадського транспорту в Україні, схваленої ЄБРР в 2015 році, буде поліпшення якості та ефективності муніципального транспорту за рахунок зменшення енергоспоживання тролейбусного парку, а також приєднання наразі ізольованих районів до існуючої тролейбусної мережі.

Ми представляли інтереси ЄБРР у якості юридичного консультанта з питань українського та англійського права. Команду CMS очолили Саймон Деєс, партнер з англійського права, та старший юрист В’ячеслав Овечкін.

Коментуючи співпрацю з ЄБРР, В’ячеслав Овечкін зауважив: «Ми дуже раді забезпечувати юридичний супровід ЄБРР у проектах, спрямованих на поліпшення громадського транспорту в Україні». 

—————-КІНЕЦЬ—————–

Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтерв’ю, просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко

СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг

E: [email protected] / +38044 3913377

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має 74 офіси у 42 країнах світу, в яких працюють 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. CMS представляє інтереси великої кількості компаній зі списку Fortune 500 та FT European 500 та більшості компаній зі списку DAX 30.

CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: