fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CMS консультує ING у зв’язку з двома проектами з фінансування агропромислового сектору в Україні

19/ 09/ 2018
  CMS надала своєму ключовому клієнту, банку ING Bank N.V. (ING), юридичні консультації у зв’язку з двома проектами з фінансування в агропромисловому секторі України. ING, як організатор і букранер, надав компанії Нібулон, одному з найбільших в Україні виробників і експортерів насіння та зерна, синдиковану кредитну лінію для фінансування експортних операцій в розмірі 80 млн. дол. США. Банк також організував продовження строку та збільшення до 100 млн. дол. США синдикованої кредитної лінії для фінансування експортних операцій, наданої минулого року компанії ViOil, великому виробнику та експортеру рослинних олій. Партнери CMS, Марк Сігал та Елітса Іванова, за підтримки Катерини Чечуліної, старшого юриста київського офісу CMS, вели роботу команди, якій також допомагали колеги з офісів CMS у Цюріху та Амстердамі з питань права Швейцарії та Нідерландів відповідно. Марк Сігал прокоментував: «Кредитні лінії для фінансування передекспортних операцій чудово відповідають потребам українських агрокомпаній, забезпечуючи їм достатній обіговий капітал протягом річного циклу виробництва та експорту. Стабільність галузі підтверджується зацікавленістю в її підтримці з боку міжнародних банків, таких як ING. Ми дуже раді, що консультуємо  ING у зв’язку з цими проектами з фінансування впродовж багатьох років та здобули репутацію провідного юридичного консультанта з питань фінансування передекспортних операцій у агросекторі України». ----------------КІНЕЦЬ----------------- Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтервю, просимо звертатися до таких осіб: Дарина Гордієнко СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг E: darina.gordienko@cms-cmno.com T: +38044 3913377 Про CMS Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має 74 офіси у 42 країнах світу, в яких працюють 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. CMS представляє інтереси великої кількості компаній зі списку Fortune 500 та FT European 500 та більшості компаній зі списку DAX 30. CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

CMS надала своєму ключовому клієнту, банку ING Bank N.V. (ING), юридичні консультації у зв’язку з двома проектами з фінансування в агропромисловому секторі України.

ING, як організатор і букранер, надав компанії Нібулон, одному з найбільших в Україні виробників і експортерів насіння та зерна, синдиковану кредитну лінію для фінансування експортних операцій в розмірі 80 млн. дол. США. Банк також організував продовження строку та збільшення до 100 млн. дол. США синдикованої кредитної лінії для фінансування експортних операцій, наданої минулого року компанії ViOil, великому виробнику та експортеру рослинних олій.

Партнери CMS, Марк Сігал та Елітса Іванова, за підтримки Катерини Чечуліної, старшого юриста київського офісу CMS, вели роботу команди, якій також допомагали колеги з офісів CMS у Цюріху та Амстердамі з питань права Швейцарії та Нідерландів відповідно.

Марк Сігал прокоментував: «Кредитні лінії для фінансування передекспортних операцій чудово відповідають потребам українських агрокомпаній, забезпечуючи їм достатній обіговий капітал протягом річного циклу виробництва та експорту. Стабільність галузі підтверджується зацікавленістю в її підтримці з боку міжнародних банків, таких як ING. Ми дуже раді, що консультуємо  ING у зв’язку з цими проектами з фінансування впродовж багатьох років та здобули репутацію провідного юридичного консультанта з питань фінансування передекспортних операцій у агросекторі України».

—————-КІНЕЦЬ—————–

Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтерв’ю, просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко

СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 3913377

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має 74 офіси у 42 країнах світу, в яких працюють 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. CMS представляє інтереси великої кількості компаній зі списку Fortune 500 та FT European 500 та більшості компаній зі списку DAX 30.

CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: