fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Clarity Ukraine та Crayon співпрацюють у впровадженні ERP-системи Business Central

02/ 02/ 2024
  Clarity Ukraine, центр компетенцій з Microsoft Dynamics 365 Business Central в Україні, та Crayon, глобальна ІТ-консалтингова компанія та Cloud Solution Provider Microsoft, доповнюють досвідом та знаннями один одного у впровадженні найкращих рішень від Microsoft. Crayon – це глобальна IT-консалтингова компанія, яка допомагає своїм клієнтам стрімко розвиватись і впроваджувати інновації за допомогою програмного забезпечення, хмарних технологій, великих даних та штучного інтелекту. Команда Сrayon налічує понад 4 300 співробітників у 46 країнах. Clarity Ukraine – ІТ-консалтингова компанія із фокусною експертизою у впровадженні ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Компанія має команду 50+ сертифікованих фахівців з досвідом у ключових експертів більш, ніж 20 років, та зростаючий пул різнопланових проєктів по всьому світу. «Ми поділяємо цінності та місію Crayon та прагнемо вдосконалювати наші впровадження завдяки співпраці із найкращими», – коментує співпрацю Віталій Курдюмов, CBDO Clarity Ukraine. «Надаючи українським компаніям комбінацію нашого досвіду в впровадженні ERP-систем та досвід Crayon в побудові складних цифрових рішень, ми пропонуємо безумовну перевагу та впевненість у результативних проєктах для ринку». «Ми раді співпрацювати з Clarity Ukraine, оскільки багаторічний успішний проєктний досвід команди та релевантна експертиза за напрямком ERP є цінними для наших клієнтів. Компанія Crayon, яка оперує на ринку України зі статусами Microsoft LSP партнер, Microsoft CSP Direct Provider, Microsoft CSP Indirect Provider та Microsoft SPLA Reseller, у партнерстві з Сlarity Ukraine пропонують нашим замовникам повний спектр найкращих послуг з впровадження рішень Microsoft», – відзначає Борис Гаюр, General Manager Crayon Ukraine.

Clarity Ukraine, центр компетенцій з Microsoft Dynamics 365 Business Central в Україні, та Crayon, глобальна ІТ-консалтингова компанія та Cloud Solution Provider Microsoft, доповнюють досвідом та знаннями один одного у впровадженні найкращих рішень від Microsoft.

Crayon – це глобальна IT-консалтингова компанія, яка допомагає своїм клієнтам стрімко розвиватись і впроваджувати інновації за допомогою програмного забезпечення, хмарних технологій, великих даних та штучного інтелекту. Команда Сrayon налічує понад 4 300 співробітників у 46 країнах.

Clarity Ukraine – ІТ-консалтингова компанія із фокусною експертизою у впровадженні ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Компанія має команду 50+ сертифікованих фахівців з досвідом у ключових експертів більш, ніж 20 років, та зростаючий пул різнопланових проєктів по всьому світу.

«Ми поділяємо цінності та місію Crayon та прагнемо вдосконалювати наші впровадження завдяки співпраці із найкращими», – коментує співпрацю Віталій Курдюмов, CBDO Clarity Ukraine. «Надаючи українським компаніям комбінацію нашого досвіду в впровадженні ERP-систем та досвід Crayon в побудові складних цифрових рішень, ми пропонуємо безумовну перевагу та впевненість у результативних проєктах для ринку».

«Ми раді співпрацювати з Clarity Ukraine, оскільки багаторічний успішний проєктний досвід команди та релевантна експертиза за напрямком ERP є цінними для наших клієнтів. Компанія Crayon, яка оперує на ринку України зі статусами Microsoft LSP партнер, Microsoft CSP Direct Provider, Microsoft CSP Indirect Provider та Microsoft SPLA Reseller, у партнерстві з Сlarity Ukraine пропонують нашим замовникам повний спектр найкращих послуг з впровадження рішень Microsoft», – відзначає Борис Гаюр, General Manager Crayon Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: