fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

City One Development перерахувала 1 млн грн благодійної допомоги дитячій лікарні Охматдит

10/ 07/ 2024
  Група компаній City One Development перерахувала 1 000 000 грн благодійної допомоги дитячій лікарні Охматдит, що 8 липня зазнала масованого ракетного удару від країни-агресора. Ще від початку війни City One Development разом з Благодійний Фонд громадянської солідарності УНІТА надають системну цільову допомогу військовим, лікарням та постраждалим внаслідок ворожих дій громадам. Своїм прикладом закликаємо українську бізнес-спільноту не зупинятися допомагати та підтримувати тих, хто цього потребує, та тих, хто щодня наближає нашу перемогу над ворогом. В єдності наша сила!

Група компаній City One Development перерахувала 1 000 000 грн благодійної допомоги дитячій лікарні Охматдит, що 8 липня зазнала масованого ракетного удару від країни-агресора.

Ще від початку війни City One Development разом з Благодійний Фонд громадянської солідарності УНІТА надають системну цільову допомогу військовим, лікарням та постраждалим внаслідок ворожих дій громадам.

Своїм прикладом закликаємо українську бізнес-спільноту не зупинятися допомагати та підтримувати тих, хто цього потребує, та тих, хто щодня наближає нашу перемогу над ворогом.

В єдності наша сила!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: