fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чи є майбутнє для трейдингу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників

20/ 05/ 2019
  15 травня Ярослава Савастєєва, керівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації, взяла участь у Kyiv Law&Trade Forum у панелі «Чи є майбутнє для трейдингу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників». Під час дискусії обговорювалися питання залучення та захисту інвестицій, ризиків для інвестора, особливостей ведення бізнесу в Україні. Окрема увага була приділена лібералізації валютного законодавства та тим позитивним новаціям, які відбулися у цьому зв’язку. Йдеться про скасування застарілого Декрету про валютне регулювання та валютний контроль, збільшення граничних строків розрахунків за експортно-імпортними контрактами до 365 днів, зменшення продажу валютної виручки до 30% валютних надходжень, спрощення доступу нерезидентів до банківських послуг (право відкривати рахунки в українських банках).  Валютна лібералізація в Україні – це крок на шляху до євроінтеграції, що в тому числі має вплив на спрощення ведення бізнесу. Нагадаємо, що вільний рух капіталу та національний режим доступу до ринків фінансових послуг – це ті базисні принципи щодо валютного регулювання, що закладені в Угоді про асоціацію. Додатково Ярослава Савастєєва зазначила, що бізнес очікує від регулятора подальші кроки у напрямку скасування існуючих обмежень. Так, було зазначено, що в країнах ЄС немає прив’язки до виконання контрактних зобов’язань для цілей купівлі-продажу валюти, обов’язкового продажу валютної виручки тощо.

15 травня Ярослава Савастєєва, керівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації, взяла участь у Kyiv Law&Trade Forum у панелі «Чи є майбутнє для трейдингу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників». Під час дискусії обговорювалися питання залучення та захисту інвестицій, ризиків для інвестора, особливостей ведення бізнесу в Україні.

Окрема увага була приділена лібералізації валютного законодавства та тим позитивним новаціям, які відбулися у цьому зв’язку. Йдеться про скасування застарілого Декрету про валютне регулювання та валютний контроль, збільшення граничних строків розрахунків за експортно-імпортними контрактами до 365 днів, зменшення продажу валютної виручки до 30% валютних надходжень, спрощення доступу нерезидентів до банківських послуг (право відкривати рахунки в українських банках). 

Валютна лібералізація в Україні – це крок на шляху до євроінтеграції, що в тому числі має вплив на спрощення ведення бізнесу. Нагадаємо, що вільний рух капіталу та національний режим доступу до ринків фінансових послуг – це ті базисні принципи щодо валютного регулювання, що закладені в Угоді про асоціацію.

Додатково Ярослава Савастєєва зазначила, що бізнес очікує від регулятора подальші кроки у напрямку скасування існуючих обмежень. Так, було зазначено, що в країнах ЄС немає прив’язки до виконання контрактних зобов’язань для цілей купівлі-продажу валюти, обов’язкового продажу валютної виручки тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: