fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чому українське ІТ у топ-виборі світових брендів?

14/ 12/ 2017
  Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами і за підсумками останнього року зайняла третє місце у структурі експорту послуг з України. За прогнозами експертів очікується ріст індустрії на рівні 18% наприкінці 2017 року, а через три роки цей показник має подвоїтись. До того ж, ІТ-галузь є єдиною серед українських експортних індустрій, яка стабільно зростає (+58%), а не скорочується з 2014 року. У той же час за аналогічний період галузь продовольчих товарів зменшилась на 10%, трубопровідний транспорт – на 21%, а металургійна індустрія впала на 52%. Успіх компаній у сфері інформаційних технологій пояснюється високою експертизою українських спеціалістів, які створюють рішення для міжнародних компаній зі списку Global Fortune 500. Висока кваліфікація та рівень освіти фахівців з інформаційних технологій підтверджують і високі позиції вітчизняної ІТ-індустрії у світових рейтингах: Digital gig work (фріланс по розробці програмного забезпечення та ІТ-рішень) – 7 місце; Найкращі розробники (Hacker Rank) – 11 місце; The Good Country Index (наука і технології) – 14 місце; T. Kearney Global Services Location Index – 24 місце; Bloomberg Innovation Index – 42 місце. Серед найбільших клієнтів вітчизняних ІТ-компаній можна виділити наступні: Citi, L’Oreal, Versace, Formpipe, Mastercard, Viaplay, SAS, ПУМБ, IGT, TUI Group, Sephora, Pony Express, Lacoste, Crocs та багато інших. Однак через умови комерційних угод, більшість міжнародних замовників залишаються невідомими. На сьогоднішній день ІТ компанії в України працюють над створенням проектів переважно для таких індустрій, як цифрові медіа, телекомунікації, фінанси, технології для медицини, автопромисловості та авіації, нерухомості, проектів e-commerce та інших. *** ІТ комітет Європейської Бізнес Асоціації є індустріальним об’єднанням компаній, що займаються виробництвом програмних продуктів та наданням програмних послуг. Місія Комітету полягає у сприянні розвитку ІТ-галузі в Україні відповідно до європейської практики ведення бізнесу та захисту професійних і колективних інтересів ІТ-спільноти.

Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами і за підсумками останнього року зайняла третє місце у структурі експорту послуг з України. За прогнозами експертів очікується ріст індустрії на рівні 18% наприкінці 2017 року, а через три роки цей показник має подвоїтись. До того ж, ІТ-галузь є єдиною серед українських експортних індустрій, яка стабільно зростає (+58%), а не скорочується з 2014 року. У той же час за аналогічний період галузь продовольчих товарів зменшилась на 10%, трубопровідний транспорт – на 21%, а металургійна індустрія впала на 52%.

Успіх компаній у сфері інформаційних технологій пояснюється високою експертизою українських спеціалістів, які створюють рішення для міжнародних компаній зі списку Global Fortune 500. Висока кваліфікація та рівень освіти фахівців з інформаційних технологій підтверджують і високі позиції вітчизняної ІТ-індустрії у світових рейтингах:

  • Digital gig work (фріланс по розробці програмного забезпечення та ІТ-рішень) – 7 місце;
  • Найкращі розробники (Hacker Rank) – 11 місце;
  • The Good Country Index (наука і технології) – 14 місце;
  • T. Kearney Global Services Location Index – 24 місце;
  • Bloomberg Innovation Index – 42 місце.

Серед найбільших клієнтів вітчизняних ІТ-компаній можна виділити наступні: Citi, L’Oreal, Versace, Formpipe, Mastercard, Viaplay, SAS, ПУМБ, IGT, TUI Group, Sephora, Pony Express, Lacoste, Crocs та багато інших. Однак через умови комерційних угод, більшість міжнародних замовників залишаються невідомими. На сьогоднішній день ІТ компанії в України працюють над створенням проектів переважно для таких індустрій, як цифрові медіа, телекомунікації, фінанси, технології для медицини, автопромисловості та авіації, нерухомості, проектів e-commerce та інших.

***

ІТ комітет Європейської Бізнес Асоціації є індустріальним об’єднанням компаній, що займаються виробництвом програмних продуктів та наданням програмних послуг. Місія Комітету полягає у сприянні розвитку ІТ-галузі в Україні відповідно до європейської практики ведення бізнесу та захисту професійних і колективних інтересів ІТ-спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: