fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чоловічий Клуб Асоціації

21/ 04/ 2017
  Продовжуючи вже вподобаний сильною половиною Асоціації формат Чоловічого Клубу в Одесі, 21 квітня 2017 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запросив власників бізнесу та ТОП-менеджерів членських компаній до ресторану “АрАрАт” на дегустацію однойменного благородного вірменського напою. В ході вечора була презентована менторська програма “АрАрАт.Откровення”, присвячена захоплюючим моментам з життя АрАрАт, його творців та відданих поціновувачів. Разом з майстрами ЄКЗ та друзями АрАрАт, гості дізналися секрети його виробництва, багату історію та легендарну гаму коньяків, а також продегустували супер преміальну лінію бренду: “Ані”, “Ахтамар” і “Двін”. Також в ході вечора учасники Клубу насолодилися приємним спілкуванням в теплій, дружній атмосфері за смачною вечерею, а по завершенню вечора кожен гість отримав пам’ятний подарунок від партнерів заходу.

Продовжуючи вже вподобаний сильною половиною Асоціації формат Чоловічого Клубу в Одесі, 21 квітня 2017 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запросив власників бізнесу та ТОП-менеджерів членських компаній до ресторану “АрАрАт” на дегустацію однойменного благородного вірменського напою.

В ході вечора була презентована менторська програма “АрАрАт.Откровення”, присвячена захоплюючим моментам з життя АрАрАт, його творців та відданих поціновувачів. Разом з майстрами ЄКЗ та друзями АрАрАт, гості дізналися секрети його виробництва, багату історію та легендарну гаму коньяків, а також продегустували супер преміальну лінію бренду: “Ані”, “Ахтамар” і “Двін”.

Також в ході вечора учасники Клубу насолодилися приємним спілкуванням в теплій, дружній атмосфері за смачною вечерею, а по завершенню вечора кожен гість отримав пам’ятний подарунок від партнерів заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: