fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чат-бот «Find kids»

26/ 05/ 2022
  Автор: Олександр Федорко, Адвокат Dynasty Law & Investment Діти – наше майбутнє, а не лише продовження нас самих, нашої родини та нашої країни. Що б ми не робили, ми завжди повинні прагнути одного – захистити своїх дітей та створити кращий світ для них та їх нащадків. Так було завжди, так буде і в майбутньому 👶🏼👧🏻🧒🏼 З початку вторгнення російських військ на територію України, кількість дітей, що губляться під час евакуації або залишаються без батька та/або матері, зростає з кожним днем. Так, лише за два місяці війни до Нацполіції надійшло вже близько 632 заяв про 711 зниклих дітей, з них 658 - розшукано. Однак, такі цифри є дещо орієнтовними, оскільки наразі немає можливості отримати точні дані з територій, де відбуваються бойові дії або, які тимчасово окуповані. Зважаючи на це, ювенальні поліцейські запустили в додатку Telegram чат-бот «Find kids», щоб спростити процес подання інформації до поліції про дітей, що зникли безвісти або зв’язок з якими відсутній. Інформація, отримана вищезгаданим комунікаційним майданчиком, буде офіційно зареєстрована в найкоротші терміни, ретельно перевірена поліцією, із вжиттям відповідних подальших заходів відповідно до законодавства України. Вказаного бота можна знайти, ввівши - @poshukditei_bot в рядку пошуку Telegram. Наостанок необхідно зазначити, що раніше вже було запущено подібний чат-бот «Child isnt alone» для допомоги постраждалим від війни дітям, який відрізняється тим, що окрім подачі заяв про зниклих дітей, в ньому можна запропонувати прихисток самотнім дітям чи надіслати інформацію про міжнародні організації, які їх прихистять. Знайти бота можна за посиланням: @dytyna_ne_sama_bot.

Автор: Олександр Федорко, Адвокат Dynasty Law & Investment

Діти – наше майбутнє, а не лише продовження нас самих, нашої родини та нашої країни. Що б ми не робили, ми завжди повинні прагнути одного – захистити своїх дітей та створити кращий світ для них та їх нащадків. Так було завжди, так буде і в майбутньому 👶🏼👧🏻🧒🏼

З початку вторгнення російських військ на територію України, кількість дітей, що губляться під час евакуації або залишаються без батька та/або матері, зростає з кожним днем. Так, лише за два місяці війни до Нацполіції надійшло вже близько 632 заяв про 711 зниклих дітей, з них 658 – розшукано. Однак, такі цифри є дещо орієнтовними, оскільки наразі немає можливості отримати точні дані з територій, де відбуваються бойові дії або, які тимчасово окуповані.

Зважаючи на це, ювенальні поліцейські запустили в додатку Telegram чат-бот «Find kids», щоб спростити процес подання інформації до поліції про дітей, що зникли безвісти або зв’язок з якими відсутній. Інформація, отримана вищезгаданим комунікаційним майданчиком, буде офіційно зареєстрована в найкоротші терміни, ретельно перевірена поліцією, із вжиттям відповідних подальших заходів відповідно до законодавства України. Вказаного бота можна знайти, ввівши – @poshukditei_bot в рядку пошуку Telegram.

Наостанок необхідно зазначити, що раніше вже було запущено подібний чат-бот «Child isn’t alone» для допомоги постраждалим від війни дітям, який відрізняється тим, що окрім подачі заяв про зниклих дітей, в ньому можна запропонувати прихисток самотнім дітям чи надіслати інформацію про міжнародні організації, які їх прихистять. Знайти бота можна за посиланням: @dytyna_ne_sama_bot.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: