fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чарівний вечір у чарівній компанії!

16/ 05/ 2018
    Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації в рамках Жіночого клубу провів захід до Всеукраїнського Дня вишиванки. Ми цілою командою активно готувалися та мріяли реалізувати ідею такого зібрання кілька місяців. Адже вишиванки – це наш символ, який несе у собі культурну складову нашої країни, і про це необхідно говорити частіше. Щиро дякуємо запрошеним гостям Марії Муляві, компанія GTL, та Роксолані Миронович і Юлії Канич, творча студія DIVcha за те, що поділилися своїм захопленням і знаннями з аудиторією, і звичайно ж учасницям нашого клубу, які мали змогу приєднатись до заходу та підтримати таку ініціативу! Окрема подяка готелю Citadel Inn за гостинність та фотографу Софії Вонсовській за прекрасні спогади вечора. Бажаємо усім натхнення та плануємо нові зустрічі Жіночого клубу.
01/

 

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації в рамках Жіночого клубу провів захід до Всеукраїнського Дня вишиванки. Ми цілою командою активно готувалися та мріяли реалізувати ідею такого зібрання кілька місяців. Адже вишиванки – це наш символ, який несе у собі культурну складову нашої країни, і про це необхідно говорити частіше.

Щиро дякуємо запрошеним гостям Марії Муляві, компанія GTL, та Роксолані Миронович і Юлії Канич, творча студія DIVcha за те, що поділилися своїм захопленням і знаннями з аудиторією, і звичайно ж учасницям нашого клубу, які мали змогу приєднатись до заходу та підтримати таку ініціативу!

Окрема подяка готелю Citadel Inn за гостинність та фотографу Софії Вонсовській за прекрасні спогади вечора.

Бажаємо усім натхнення та плануємо нові зустрічі Жіночого клубу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: