fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Cергій Чайка призначений новим Генеральним директором SHL Ukraine

05/ 03/ 2018
  Компанія ТОВ «ЕСЕЙЧЕЛЬ УКРАЇНА»  повідомляє про кадрові зміни. З 12 лютого поточного року посаду генерального директора компанії зайняв Сергій Чайка. Сергій Чайка має понад 15 років досвіду у сфері розвитку бізнесу. Експертиза включає бізнес аналіз, планування та консультування. До приходу в SHL Ukraine Сергій Чайка обіймав різного рівня посади у компанії «IDS Borjomi Ukraine», керував проектами та приймав участь у розробці моделей компетенцій, центрів оцінки та розвитку, систем мотивації та навчання персоналу. Його управлінські активності були пов’язані з наставництвом, тренерством та коучінгом. Сергій Чайка продовжить розвивати стратегічний напрямок компанії, який спрямований допомогти нашим клієнтам оцінювати, відбирати та розвивати саме той персонал, який буде підвищувати цінність їх бізнесу. SHL Ukraine – це команда професіоналів, яка пропонує перевірені та науково обґрунтовані інструменти та технології об’єктивної оцінки персоналу, дані бенчмарків, а також консультаційні послуги.  В основі підходів до оцінки талантів компанії SHL Ukraine лежить більше 40 років різноманітного досвіду і технологічних інновацій в цій сфері. Компанія є глобальним лідером на ринку оцінки талантів, яка надає послуги більше 10 000 організаціям в більше ніж 110 країнах світу і 40 галузях економіки.

Компанія ТОВ «ЕСЕЙЧЕЛЬ УКРАЇНА»  повідомляє про кадрові зміни. З 12 лютого поточного року посаду генерального директора компанії зайняв Сергій Чайка.

Сергій Чайка має понад 15 років досвіду у сфері розвитку бізнесу. Експертиза включає бізнес аналіз, планування та консультування. До приходу в SHL Ukraine Сергій Чайка обіймав різного рівня посади у компанії «IDS Borjomi Ukraine», керував проектами та приймав участь у розробці моделей компетенцій, центрів оцінки та розвитку, систем мотивації та навчання персоналу. Його управлінські активності були пов’язані з наставництвом, тренерством та коучінгом.

Сергій Чайка продовжить розвивати стратегічний напрямок компанії, який спрямований допомогти нашим клієнтам оцінювати, відбирати та розвивати саме той персонал, який буде підвищувати цінність їх бізнесу.

SHL Ukraine – це команда професіоналів, яка пропонує перевірені та науково обґрунтовані інструменти та технології об’єктивної оцінки персоналу, дані бенчмарків, а також консультаційні послуги.  В основі підходів до оцінки талантів компанії SHL Ukraine лежить більше 40 років різноманітного досвіду і технологічних інновацій в цій сфері. Компанія є глобальним лідером на ринку оцінки талантів, яка надає послуги більше 10 000 організаціям в більше ніж 110 країнах світу і 40 галузях економіки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: