fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Cемінар на тему: «Сірий імпорт в сфері медичних виробів та лікарських засобів: як захиститися та притягнути винних до відповідальності»

10/ 03/ 2021
  Підкомітет медичних виробів Асоціації спільно з АО «Арцінгер» провів семінар на тему: «Сірий імпорт в сфері медичних виробів та лікарських засобів: як захиститися та притягнути винних до відповідальності». Участь в семінарі взяли компанії Комітету з охорони здоров’я Асоціації. Оскільки одним з основних пріоритетів діяльності Підкомітету медичних виробів у 2021 році є протидія фальсифікації та сірому імпорту медичних виробів, тому ми й надалі будемо розширювати активності в цьому напрямку. Асоціація дякує учасникам та юридичному партнеру за підтримку та якісно проведений семінар.

Підкомітет медичних виробів Асоціації спільно з АО «Арцінгер» провів семінар на тему: «Сірий імпорт в сфері медичних виробів та лікарських засобів: як захиститися та притягнути винних до відповідальності».

Участь в семінарі взяли компанії Комітету з охорони здоров’я Асоціації. Оскільки одним з основних пріоритетів діяльності Підкомітету медичних виробів у 2021 році є протидія фальсифікації та сірому імпорту медичних виробів, тому ми й надалі будемо розширювати активності в цьому напрямку. Асоціація дякує учасникам та юридичному партнеру за підтримку та якісно проведений семінар.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: