fbpx

Cash Flow з Асоціацією в Одесі

04/ 07/ 2019
    Чи поринали ви колись у паралельну реальність? Вчора саме це ми практикували на  EBA Odesa Cash Flow. Гра-тренажер допомогла нам прокачати фінансовий IQ про принципи інвестування, активний і пасивний доходи. Використовуючи ігрове поле, учасники мали можливість зрозуміти як діяти в реальному житті. Цікаво, що на фейкові гроші підсвідомість реагувала як на справжні. Ніхто не здогадувався, яка роль йому випаде -  найманого працівника чи власника. Учасники потрапляли в радикально різні ситуації: коли гроші самі працюють на тебе, та як воно - жити від зарплати до зарплати.  Завдяки Аріні Шестопаловій, сертифікованому тренеру Cash Flow від Роберта Кіосакі, ми мали можливість за невеликий проміжок часу побачили все те, що в житті займає місяці і навіть роки та опрацювали три основні вектори: Фінанси - облік грошей, ставлення до них, вміння розпоряджатися грошима, інвестувати. Відносини - робота з самим собою та взаємодія з партнерами по команді. Нові можливості - як результат нових обмежень, вміння ризикувати в бізнесі. Друзі, запам’ятайте, що всі результати знаходяться за межами зони комфорту. Коли ви бачите нові можливості, залишається тільки одне - just do it!
01/

 

Чи поринали ви колись у паралельну реальність? Вчора саме це ми практикували на  EBA Odesa Cash Flow. Гра-тренажер допомогла нам прокачати фінансовий IQ про принципи інвестування, активний і пасивний доходи.

Використовуючи ігрове поле, учасники мали можливість зрозуміти як діяти в реальному житті. Цікаво, що на фейкові гроші підсвідомість реагувала як на справжні. Ніхто не здогадувався, яка роль йому випаде –  найманого працівника чи власника. Учасники потрапляли в радикально різні ситуації: коли гроші самі працюють на тебе, та як воно – жити від зарплати до зарплати. 

Завдяки Аріні Шестопаловій, сертифікованому тренеру Cash Flow від Роберта Кіосакі, ми мали можливість за невеликий проміжок часу побачили все те, що в житті займає місяці і навіть роки та опрацювали три основні вектори:

  • Фінанси – облік грошей, ставлення до них, вміння розпоряджатися грошима, інвестувати.
  • Відносини – робота з самим собою та взаємодія з партнерами по команді.
  • Нові можливості – як результат нових обмежень, вміння ризикувати в бізнесі.

Друзі, запам’ятайте, що всі результати знаходяться за межами зони комфорту. Коли ви бачите нові можливості, залишається тільки одне – just do it!

Спікери

1 / 1
Аріна Шестопалова
сертифікований тренер гри Cash Flow від Роберта Кіосакі, психолог, коуч, маркетолог
Аріна Шестопалова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: