fbpx

Cash Flow з Асоціацією в Одесі

05/ 09/ 2019
    «Є два типи фінансових проблем: одна - коли їх недостатньо, інша - коли їх занадто багато. Яку проблему вибираєте Ви?» -  говорив батько Роберта Кіосакі. Цікаво, що гра нічого не підказує, а дає зворотний звязок, забезпечуючи вас миттєвим результатом як в разі правильних дій, так і в разі помилок. 5 вересня на EBA Odesa Cash Flow ми уже вдруге  осягали правила поводження з грошима, грамотне примноження капіталу та інвестування. Радіючи своєму успіху і обпалюючись на своїх помилках, учасники вчились самостійно приймати грамотні фінансові рішення. Зазвичай результат проявляється в успішних діях на ігровому полі, в подальшому цей успіх легко можна перенести в реальне життя. В свою чергу Аріна Шестопалова зробила аналіз ігрових ситуацій, допомогла учасникам побачити себе з боку і розібратися в тому, які ситуації були найбільш болючі та що взагалі відбувалося в грі.
01/

 

«Є два типи фінансових проблем: одна – коли їх недостатньо, інша – коли їх занадто багато. Яку проблему вибираєте Ви?» –  говорив батько Роберта Кіосакі.

Цікаво, що гра нічого не підказує, а дає зворотний зв’язок, забезпечуючи вас миттєвим результатом як в разі правильних дій, так і в разі помилок. 5 вересня на EBA Odesa Cash Flow ми уже вдруге  осягали правила поводження з грошима, грамотне примноження капіталу та інвестування. Радіючи своєму успіху і обпалюючись на своїх помилках, учасники вчились самостійно приймати грамотні фінансові рішення. Зазвичай результат проявляється в успішних діях на ігровому полі, в подальшому цей успіх легко можна перенести в реальне життя.

В свою чергу Аріна Шестопалова зробила аналіз ігрових ситуацій, допомогла учасникам побачити себе з боку і розібратися в тому, які ситуації були найбільш болючі та що взагалі відбувалося в грі.

Спікери

1 / 1
Аріна Шестопалова
сертифікований тренер гри Cash Flow від Роберта Кіосакі, психолог, коуч, маркетолог
Аріна Шестопалова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: