fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Carlsberg Ukraine пропонує змінити звички заради кращого майбутнього

08/ 02/ 2021
  Компанія Carlsberg Ukraine презентує календар «сталих звичок», який може допомогти розпочати  вести більш свідоме, екологічне та ресурсозберігаюче життя. Прості поради, що легко змінять твої «старі» звички на «сталі», тобто ті що будуть набагато краще впливати на життя планети. Заходь за посиланням calendarsdg.com.ua, обирай платформу (Google, IOS, OUTLOOK) та синхронізуй його зі своїм календарем.  Кожного місяця ти зможеш набувати декілька корисних звичок і розуміти як саме твої дії впливають на навколишнє середовище. Carlsberg Ukraine у календарі дає людям чіткий набір порад, які легко виконувати в повсякденному житті. Зокрема, робити свої покупки відповідально -тільки ті речі, яких ми насправді потребуємо. Відмовитися від одноразового посуду і поліетиленових пакетів, а ще не викидати сміття абикуди. Переходити на цифрові технології, що дасть змогу використовувати менше паперу і зберегти ліси. Календар створено на основі  17-ти Глобальних цілей ООН Вони охоплюють період до 2030 року і спрямовані на такі сфери як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість та інші. Кожен місяць  календаря відповідає одній або двом Цілям сталого розвитку. Зі свого боку компанія Carlsberg Ukraine ще з 2016 року працює над досягненням Цілей сталого розвитку в Україні. В компанії впроваджена глобальна програма зі сталого розвитку «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього»: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків. Але зміни починаються з кожного з нас і навіть маленькі дії призводять до великих результатів. Тому змінюйте свої старі звички на сталі заради кращого завтра. * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня - перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять: пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage , Warsteiner, Grimbergen і інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Компанія Carlsberg Ukraine презентує календар «сталих звичок», який може допомогти розпочати  вести більш свідоме, екологічне та ресурсозберігаюче життя. Прості поради, що легко змінять твої «старі» звички на «сталі», тобто ті що будуть набагато краще впливати на життя планети.

Заходь за посиланням calendarsdg.com.ua, обирай платформу (Google, IOS, OUTLOOK) та синхронізуй його зі своїм календарем.  Кожного місяця ти зможеш набувати декілька корисних звичок і розуміти як саме твої дії впливають на навколишнє середовище. Carlsberg Ukraine у календарі дає людям чіткий набір порад, які легко виконувати в повсякденному житті. Зокрема, робити свої покупки відповідально -тільки ті речі, яких ми насправді потребуємо. Відмовитися від одноразового посуду і поліетиленових пакетів, а ще не викидати сміття абикуди. Переходити на цифрові технології, що дасть змогу використовувати менше паперу і зберегти ліси.

Календар створено на основі  17-ти Глобальних цілей ООН Вони охоплюють період до 2030 року і спрямовані на такі сфери як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість та інші. Кожен місяць  календаря відповідає одній або двом Цілям сталого розвитку.

Зі свого боку компанія Carlsberg Ukraine ще з 2016 року працює над досягненням Цілей сталого розвитку в Україні. В компанії впроваджена глобальна програма зі сталого розвитку «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього»: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків.

Але зміни починаються з кожного з нас і навіть маленькі дії призводять до великих результатів. Тому змінюйте свої старі звички на сталі заради кращого завтра.

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня – перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять: пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage , Warsteiner, Grimbergen і інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: