fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-конференція «Механізми фінансової підтримки та страхування французьких компаній в Україні у воєнний час»

30/ 08/ 2023
  У продовження конференції 9 березня 2023 року, присвяченої інвестиційним стимулам в Україні, яка зібрала 120 учасників, Український Департамент французької юридичної компанії BG2V Avocats радий знову запросити бізнес-спільноту до свого офісу, щоб представити механізми фінансової підтримки та страхування, доступні для французьких компаній в Україні під час війни. Захід відбудеться за підтримки Посольства України у Франції. У ньому візьмуть участь спікери з провідних французьких та міжнародних інституцій та організацій, зокрема Казначейства Франції, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Багатостороннього агентства з гарантування інвестицій (MIGA) та Bpifrance. Після конференції всі гості зможуть взяти участь у нетворкінг-сесії у форматі вечірнього коктейлю. Коли: 20 вересня 2023 року о 19:00 за центральноєвропейським часом Де: офіс BG2V Avocats, 40, rue la Boétie, 75008 Paris. Для участі у заході, будь ласка, звяжіться з Оксаною Зоппіні електронною поштою ([email protected]) або за телефоном +33 (0) 6 30 13 99 43. Участь у заході безплатна.

У продовження конференції 9 березня 2023 року, присвяченої інвестиційним стимулам в Україні, яка зібрала 120 учасників, Український Департамент французької юридичної компанії BG2V Avocats радий знову запросити бізнес-спільноту до свого офісу, щоб представити механізми фінансової підтримки та страхування, доступні для французьких компаній в Україні під час війни.

Захід відбудеться за підтримки Посольства України у Франції.

У ньому візьмуть участь спікери з провідних французьких та міжнародних інституцій та організацій, зокрема Казначейства Франції, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Багатостороннього агентства з гарантування інвестицій (MIGA) та Bpifrance.

Після конференції всі гості зможуть взяти участь у нетворкінг-сесії у форматі вечірнього коктейлю.

Коли: 20 вересня 2023 року о 19:00 за центральноєвропейським часом

Де: офіс BG2V Avocats, 40, rue la Boétie, 75008 Paris.

Для участі у заході, будь ласка, зв’яжіться з Оксаною Зоппіні електронною поштою ([email protected]) або за телефоном +33 (0) 6 30 13 99 43.

Участь у заході безплатна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: