fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Хюґом Мінґареллі, Послом, Головою Представництва ЄС в Україні

14/ 06/ 2017
  Ми були надзвичайно раді зустрітися з Х’юґом Мінґареллі, Головою Представництва European Union in Ukraine, та обговорити нові можливості, що відкриваються українцям у зв’язку з впровадженням безвізового режиму. Дев’ять років Україна йшла до безвізового режиму, при цьому близько 144 умов виконав український Уряд для досягнення цієї угоди. Пан Мінґареллі та його колеги розповіли особливості функціонування такого довгоочікуваного режиму та відповіли на найпоширеніші запитання щодо перетину кордону та подальших інтеграційних перспектив України. Пан Посол завважив, що безвізовий режим може бути призупинений лише в двух випадках – в разі масових порушень українцями умов перебування в ЄС та різкої негативної динаміки боротьби з корупцією в Україні. В цілому ж, пан Мінгареллі відзначив, що з боку громадян України не очікують будь-яких міграційних ризиків. Навпаки ж, в ЄС сподіваються, що якомога більша кількість українців зможе відвідати європейські країни. Для того, щоб розяснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування, Представництво ЄС запустило веб-ресурс, на якому зібрано всю необхідну для подорожей інформацію - http://openeurope.in.ua/ Ми щиро дякуємо пану Послу та його колегам за таку цікаву та змістовну розмову!

Ми були надзвичайно раді зустрітися з Х’юґом Мінґареллі, Головою Представництва European Union in Ukraine, та обговорити нові можливості, що відкриваються українцям у зв’язку з впровадженням безвізового режиму. Дев’ять років Україна йшла до безвізового режиму, при цьому близько 144 умов виконав український Уряд для досягнення цієї угоди. Пан Мінґареллі та його колеги розповіли особливості функціонування такого довгоочікуваного режиму та відповіли на найпоширеніші запитання щодо перетину кордону та подальших інтеграційних перспектив України.

Пан Посол завважив, що безвізовий режим може бути призупинений лише в двух випадках – в разі масових порушень українцями умов перебування в ЄС та різкої негативної динаміки боротьби з корупцією в Україні. В цілому ж, пан Мінгареллі відзначив, що з боку громадян України не очікують будь-яких міграційних ризиків. Навпаки ж, в ЄС сподіваються, що якомога більша кількість українців зможе відвідати європейські країни. Для того, щоб роз’яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування, Представництво ЄС запустило веб-ресурс, на якому зібрано всю необхідну для подорожей інформацію – http://openeurope.in.ua/

Ми щиро дякуємо пану Послу та його колегам за таку цікаву та змістовну розмову!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: