fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бренд TUBORG розпочинає співпрацю із ДЕВІДОМ ҐЕТТОЮ

31/ 05/ 2021
  Відомий данський бренд TUBORG оголосив про нову музичну колаборацію: цього року бренд підтримає всесвітньо відомого діджея Девіда Ґетту, який у межах партнерства представив реліз нового треку Get Together. Трек став п’ятою частиною проєкту Tuborg Open, який був створений у 2017 році та на сьогодні об’єднує меломанів у всьому світі. Від моменту запуску Tuborg Open співпрацював з такими виконавцями, як The Chainsmokers, Major Lazer, Clean Bandit, Diplo та MØ, створюючи хіти, які й до сьогодні очолюють музичні чарти. Цікаво, що в межах проєкту навколо нового треку щороку об’єднуються виконавці з різних країн, аби спільними зусиллями створити його унікальне звучання. Цьогоріч Get Together об’єднає музикантів з Індії, Китаю, Болгарії, Непалу й Узбекистану, кожен з яких випустить офіційний ремікс на трек, що охоплюватимете різноманітні культури та жанри, зберігаючи водночас біт Девіда Ґетти. Девід також випустить ліричне відео, фішкою якого стане функція доповненої реальності – за допомогою смартфона фанати зможуть побачити легендарного діджея поруч і відчути атмосферу живого виступу. Співпраця з Tuborg у цей час захоплює Девіда Ґетту: «Я впевнений, що ми ось-ось станемо свідками найбільш неймовірних років для нашої індустрії. Після пандемії люди збиратимуться на вечірки як ніколи раніше. Я знаю точно, що, коли світ знову відкриється і ми зможемо виступати, це стане початком нової музичної ери. Це буде насправді феєрично». Слідкувати за проєктом можна на офіційному YouTube-каналі Tuborg Open. В Україні бренд Tuborg компанії Carlsberg Ukraine представить лімітовану версію банки, на якій за допомогою QR-коду буде доступний виступ діджея у доповненій реальності. Слідкуйте за новинами та відкривайтесь більшому! * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Відомий данський бренд TUBORG оголосив про нову музичну колаборацію: цього року бренд підтримає всесвітньо відомого діджея Девіда Ґетту, який у межах партнерства представив реліз нового треку Get Together.

Трек став п’ятою частиною проєкту Tuborg Open, який був створений у 2017 році та на сьогодні об’єднує меломанів у всьому світі. Від моменту запуску Tuborg Open співпрацював з такими виконавцями, як The Chainsmokers, Major Lazer, Clean Bandit, Diplo та MØ, створюючи хіти, які й до сьогодні очолюють музичні чарти.

Цікаво, що в межах проєкту навколо нового треку щороку об’єднуються виконавці з різних країн, аби спільними зусиллями створити його унікальне звучання. Цьогоріч Get Together об’єднає музикантів з Індії, Китаю, Болгарії, Непалу й Узбекистану, кожен з яких випустить офіційний ремікс на трек, що охоплюватимете різноманітні культури та жанри, зберігаючи водночас біт Девіда Ґетти.

Девід також випустить ліричне відео, фішкою якого стане функція доповненої реальності – за допомогою смартфона фанати зможуть побачити легендарного діджея поруч і відчути атмосферу живого виступу.

Співпраця з Tuborg у цей час захоплює Девіда Ґетту: «Я впевнений, що ми ось-ось станемо свідками найбільш неймовірних років для нашої індустрії. Після пандемії люди збиратимуться на вечірки як ніколи раніше. Я знаю точно, що, коли світ знову відкриється і ми зможемо виступати, це стане початком нової музичної ери. Це буде насправді феєрично».

Слідкувати за проєктом можна на офіційному YouTube-каналі Tuborg Open.

В Україні бренд Tuborg компанії Carlsberg Ukraine представить лімітовану версію банки, на якій за допомогою QR-коду буде доступний виступ діджея у доповненій реальності.

Слідкуйте за новинами та відкривайтесь більшому!

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: