fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бренд роботодавця – УНІКА найкраща компанія за основними показниками дослідження

08/ 10/ 2021
  Згідно щорічного дослідження, що проводиться компанією Randstad – світового лідеру у галузі HR-послуг –  Страхова компанія «УНІКА» визнана брендом роботодавця №1 у фінансовому секторі  за ключовими показниками: Можливість працювати з дому Приємні умови праці Хороший Work & Life balance Окрім цього, УНІКА Україна посіла друге місце у рейтингу фінансового сектору за такими показниками, як: Приваблива заробітна плата та соціальний пакет Безпечне робоче середовище COVID 19 Гарна репутація Слід зазначити, що серед TOP 10 компаній України фінансового сектору УНІКА здобула 4 місце за показником привабливості як роботодавця. Репрезентативне дослідження бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research, яке в Україні організовує міжнародна стафінгова група ANCOR Ukraine, базується на сприйнятті широкої аудиторії та акумулює 21-річний досвід незалежного опитування 190 000 респондентів у 34 країнах світу. В кожній країні досліджується не менш як 150 найбільших за кількістю постійного персоналу компаній, відомих мінімум 10% населення. Завдяки дослідженню здобуваються ціннісні інсайти, що допомагають розвивати бренд роботодавця. Довідка UNIQA в Україні: UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» володар Customers Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами. UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 21 300 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 15,5 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні. Довідка Randstad: Randstad - світовий лідер у галузі HR-послуг. Виступаючи довіреним людським партнером у сучасному світі талантів, керованому технологіями, компанія допомагає людям забезпечити корисну роботу та залишатися актуальними у постійно мінливому світі праці. Компанія Randstad була заснована в 1960 році, головний офіс знаходиться у місті Дімен, Нідерланди.

Згідно щорічного дослідження, що проводиться компанією Randstad – світового лідеру у галузі HR-послуг –  Страхова компанія «УНІКА» визнана брендом роботодавця №1 у фінансовому секторі  за ключовими показниками:

  • Можливість працювати з дому
  • Приємні умови праці
  • Хороший Work & Life balance

Окрім цього, УНІКА Україна посіла друге місце у рейтингу фінансового сектору за такими показниками, як:

  • Приваблива заробітна плата та соціальний пакет
  • Безпечне робоче середовище COVID 19
  • Гарна репутація

Слід зазначити, що серед TOP 10 компаній України фінансового сектору УНІКА здобула 4 місце за показником привабливості як роботодавця.

Репрезентативне дослідження бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research, яке в Україні організовує міжнародна стафінгова група ANCOR Ukraine, базується на сприйнятті широкої аудиторії та акумулює 21-річний досвід незалежного опитування 190 000 респондентів у 34 країнах світу. В кожній країні досліджується не менш як 150 найбільших за кількістю постійного персоналу компаній, відомих мінімум 10% населення. Завдяки дослідженню здобуваються ціннісні інсайти, що допомагають розвивати бренд роботодавця.

Довідка UNIQA в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» володар Customer’s Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 21 300 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 15,5 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.

Довідка Randstad:

Randstad – світовий лідер у галузі HR-послуг. Виступаючи довіреним людським партнером у сучасному світі талантів, керованому технологіями, компанія допомагає людям забезпечити корисну роботу та залишатися актуальними у постійно мінливому світі праці. Компанія Randstad була заснована в 1960 році, головний офіс знаходиться у місті Дімен, Нідерланди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: