fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бренд Halls підтримує лікарів у боротьбі з COVID-19 та закуповує обладнання й засоби захисту для лікарень в Україні

08/ 05/ 2020
  Київ. 8 травня, 2020 р. Бренд Halls,  найбільший виробник льодяників у світі, що входить до складу Mondelēz International, виділяє понад 1,5 млн грн фінансової допомоги для протидії COVID-19 в Україні. Частина коштів від продажу продуктів Halls буде переведена на рахунок благодійного фонду, який займеться закупівлею апаратів штучної вентиляції легень та засобів захисту для лікарень у різних регіонах України. Фінансова допомога є частиною кампанії #ПожертвуйСловаПідтримки – програми допомоги лікарням України та людям, що постраждали від коронавірусу. Cьогодні дуже важливо підтримати лікарів, пацієнтів і волонтерів, які знаходяться на передовій боротьби із захворюванням. Для цього Halls пропонує кожній людині в країні записати теплі слова та викласти їх у соціальні мережі в будь-якому форматі з хештегом #ПожертвуйСловаПідримки. Бренд, в свою чергу, підтримає лікарні обладнанням та засобами захисту, які наразі так потрібні. Вже понад 120 років місія Halls – допомагати світу дихати краще. Тепер, коли пандемія вірусу торкнулась всього світу, ми вважаємо своїм обовязком не залишатися осторонь. Для бренду надзвичайно важливо сприяти покращенню ситуації, підтримати українців та допомогти справжнім супергероям країни – тим, хто безперервно бореться з хворобою, ночує на робочих місцях і щоденно рятує життя людей», – ділиться Анна Семчук, лідер бренду Halls у країнах Східної Європи. Контакт для медіа: Євгенія Денисьєва  [email protected]  

Київ. 8 травня, 2020 р. Бренд Halls,  найбільший виробник льодяників у світі, що входить до складу Mondelēz International, виділяє понад 1,5 млн грн фінансової допомоги для протидії COVID-19 в Україні. Частина коштів від продажу продуктів Halls буде переведена на рахунок благодійного фонду, який займеться закупівлею апаратів штучної вентиляції легень та засобів захисту для лікарень у різних регіонах України.

Фінансова допомога є частиною кампанії #ПожертвуйСловаПідтримки – програми допомоги лікарням України та людям, що постраждали від коронавірусу. Cьогодні дуже важливо підтримати лікарів, пацієнтів і волонтерів, які знаходяться на передовій боротьби із захворюванням. Для цього Halls пропонує кожній людині в країні записати теплі слова та викласти їх у соціальні мережі в будь-якому форматі з хештегом #ПожертвуйСловаПідримки. Бренд, в свою чергу, підтримає лікарні обладнанням та засобами захисту, які наразі так потрібні.

“Вже понад 120 років місія Halls – допомагати світу дихати краще. Тепер, коли пандемія вірусу торкнулась всього світу, ми вважаємо своїм обов’язком не залишатися осторонь. Для бренду надзвичайно важливо сприяти покращенню ситуації, підтримати українців та допомогти справжнім супергероям країни – тим, хто безперервно бореться з хворобою, ночує на робочих місцях і щоденно рятує життя людей», – ділиться Анна Семчук, лідер бренду Halls у країнах Східної Європи.

Контакт для медіа: Євгенія Денисьєва  [email protected]

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: