fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бренд «Чернігівське» виступає офіційним спонсором Сорочинського ярмарку

18/ 08/ 2021
  18-22 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області відбудеться 22-й Національний Сорочинський ярмарок 2021, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Бренд пива «Чернігівське», який входить до портфелю брендів компанії AB InBev Efes Україна, виступає офіційним спонсором заходу. Пиво «Чернігівське» вже багато років поспіль підтримує проведення Сорочинського ярмарку. «Чернігівське» встановить на ярмарку дві брендовані зони: бар «Чернігівське» та машину з квасом, відвідувачі яких зможуть спробувати популярні напої. «Сьогодні Національний Сорочинський ярмарок є справжнім центром української народної культури, поєднуючи в собі атмосферу старовинних традицій і сучасності. Наш бренд «Чернігівське» уже понад 11 років є генеральним спонсором Сорочинського ярмарку, ми раді знову приєднатися до його проведення і таким чином підтримати розвиток української торгівлі та виробництва», — коментує Надія Пилипчук, національний менеджер з розвитку кегового пива AB InBev Efes Україна. Цьогоріч Національний Сорочинський ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України. На гостей ярмарку чекає велика концертна та розважальна програма. Своєю творчістю їх порадують: Олег Кензов, Сергій Міхалок Ляпіс 98, рок-гурт «Комора» та дружня зустріч байкерів, заслужена артистка України Наталія Май та Оля Полякова. Щорічно в заході беруть участь понад 1 500 підприємств, підприємців і народних майстрів з усієї України. Серед представлених товарів – харчові продукти і напої, одяг і взуття, картини, посуд, прикраси та багато іншого. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

18-22 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області відбудеться 22-й Національний Сорочинський ярмарок 2021, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Бренд пива «Чернігівське», який входить до портфелю брендів компанії AB InBev Efes Україна, виступає офіційним спонсором заходу.

Пиво «Чернігівське» вже багато років поспіль підтримує проведення Сорочинського ярмарку. «Чернігівське» встановить на ярмарку дві брендовані зони: бар «Чернігівське» та машину з квасом, відвідувачі яких зможуть спробувати популярні напої.

«Сьогодні Національний Сорочинський ярмарок є справжнім центром української народної культури, поєднуючи в собі атмосферу старовинних традицій і сучасності. Наш бренд «Чернігівське» уже понад 11 років є генеральним спонсором Сорочинського ярмарку, ми раді знову приєднатися до його проведення і таким чином підтримати розвиток української торгівлі та виробництва», — коментує Надія Пилипчук, національний менеджер з розвитку кегового пива AB InBev Efes Україна.

Цьогоріч Національний Сорочинський ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України. На гостей ярмарку чекає велика концертна та розважальна програма. Своєю творчістю їх порадують: Олег Кензов, Сергій Міхалок Ляпіс 98, рок-гурт «Комора» та дружня зустріч байкерів, заслужена артистка України Наталія Май та Оля Полякова.

Щорічно в заході беруть участь понад 1 500 підприємств, підприємців і народних майстрів з усієї України. Серед представлених товарів – харчові продукти і напої, одяг і взуття, картини, посуд, прикраси та багато іншого.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: