fbpx

BOX Catering приєдналися до Unlimit Ukraine

18/ 10/ 2019
  Компанія, яка створила нову культуру їжі. BOX Catering — перша доставка готової їжі в коробках. Засновники компанії багато років тестували різні види доставок, та в процесі прийшла ідея створити формат красивої їжі в коробці. За декілька годин був придуман прототип коробки та логотип, а пізніше розроблене унікальне меню до цього формату. В січні 2017 року був придуманий формат, а 14 лютого цього ж року, перша доставка їжі в коробках запустилась офіційно в Одесі, а менше ніж через рік компанія відкрилась і у Києві. За декілька років роботи бокси завоювали любов клієнтів в різних форматах. Цілі та місії компанії. Найшвидший та найсучасніший кейтеринговий партнер Окрім доставки ми - смачний партнером заходів: вишукані закуски, декор і круті офіціанти всього за 24 години. Ви можете не хвилюватися про те, скільки гостей дадуть відповідь на запрошення, чи вистачить замовлених закусок, і чи встигнете ви погоджувати всі деталі. Всього за добу ми готуємо фуршети, банкети, кавові перерви і коктейльні вечірки по вашим побажанням. Перетворюємо кожну подію у свято за допомогою красивої та смачної їжі За 2 години готуємо і доставляємо бокси вам додому, в офіс, на будь-яку адресу. Бокси BOX Catering — завжди привід. Лідери iнстаграм - вiдмiток, смачні бокси створюють атмосферу особливої події. Домашня вечеря з хорошим приводом, святковий обід в офісі або просто, - коли душі захотілося чогось особливого - бокси стануть тою самою вашою родзинкою. Кожен день дбаємо про про бізнес клієнтів, співробітників та гостей, навіть на самих спонтанних заходах BOX Catering створили нову нішу на ринку їжі і швидко отримали великий відгук від задоволених клієнтів. За 3 роки існування компанія відкрилася в Одесі і Києві, зайняла долю на ринку кейтерингу і стала надійним партнером організаторів конференцій різних сфер. Клієнти відмічають нашу «душевність» в підході до кожного і високий професіоналізм від оформлення замовлення до доставки. Цього року запланований крок, який виведе компанію на новий рівень. Ми запускаємо в продаж свою франшизу і сподіваємося, що скоро Box Catering зможе радувати своєю смакотою клієнтів зі всього світу.

Компанія, яка створила нову культуру їжі

BOX Catering — перша доставка готової їжі в коробках.

Засновники компанії багато років тестували різні види доставок, та в процесі прийшла ідея створити формат красивої їжі в коробці. За декілька годин був придуман прототип коробки та логотип, а пізніше розроблене унікальне меню до цього формату. В січні 2017 року був придуманий формат, а 14 лютого цього ж року, перша доставка їжі в коробках запустилась офіційно в Одесі, а менше ніж через рік компанія відкрилась і у Києві.

За декілька років роботи бокси завоювали любов клієнтів в різних форматах.

Цілі та місії компанії

Найшвидший та найсучасніший кейтеринговий партнер

Окрім доставки ми – смачний партнером заходів: вишукані закуски, декор і круті офіціанти всього за 24 години. Ви можете не хвилюватися про те, скільки гостей дадуть відповідь на запрошення, чи вистачить замовлених закусок, і чи встигнете ви погоджувати всі деталі. Всього за добу ми готуємо фуршети, банкети, кавові перерви і коктейльні вечірки по вашим побажанням.

Перетворюємо кожну подію у свято за допомогою красивої та смачної їжі

За 2 години готуємо і доставляємо бокси вам додому, в офіс, на будь-яку адресу. Бокси BOX Catering — завжди привід. Лідери iнстаграм – вiдмiток, смачні бокси створюють атмосферу особливої події. Домашня вечеря з хорошим приводом, святковий обід в офісі або просто, – коли душі захотілося чогось особливого – бокси стануть тою самою вашою родзинкою.

Кожен день дбаємо про про бізнес клієнтів, співробітників та гостей, навіть на самих спонтанних заходах

BOX Catering створили нову нішу на ринку їжі і швидко отримали великий відгук від задоволених клієнтів. За 3 роки існування компанія відкрилася в Одесі і Києві, зайняла долю на ринку кейтерингу і стала надійним партнером організаторів конференцій різних сфер. Клієнти відмічають нашу «душевність» в підході до кожного і високий професіоналізм від оформлення замовлення до доставки.

Цього року запланований крок, який виведе компанію на новий рівень. Ми запускаємо в продаж свою франшизу і сподіваємося, що скоро Box Catering зможе радувати своєю смакотою клієнтів зі всього світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: