fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бот-бухгалтер ReporTax тепер працює з ФОП ІІ групи

05/ 07/ 2019
  Київ, 5 липня 2019 р. Відтепер бот-бухгалтер ReporTax може розраховувати, сплачувати податки й подавати звітність в Telegram для підприємців ІІ груп та ІІІ групи. Компанії ЛІГА:ЗАКОН і Юскутум презентували оновлення ReporTax, у якому розширено перелік підприємців, що зможуть скористатися ботом для вирішення податкових питань. Раніше чат-бот був доступний лише для ІІІ групи ФОП. Серед інших оновлень: Підприємець зможе сплатити податки не завантажуючи електронні ключі. Тепер ЕЦП потрібен лише на етапі подання звітів; ReporTax почав стежити за строком дії ЕЦП користувача. Бот завчасно нагадає про його завершення.  звітність можуть подавати підприємці, які раніше працювали не за основними КВЕД. Бот враховує цей момент під час підготовки та подання звітності. Нагадуємо, що з 5 липня для підприємців починається період подання квартальної звітності та сплати податків. Штраф за несвоєчасне подання звітності становить від 170 до 1020 гривень (за умови повторного штрафу). За несвоєчасну сплату ЄСВ штраф становитиме 20 % від суми податку.  ReporTax – унікальний бот-бухгалтер був вперше презентований компаніями ЛІГА:ЗАКОН і Юскутум у травні. Він дає змогу підприємцям, у яких немає оформлених працівників, просто з Telegram розраховувати й сплачувати ЄСВ та єдиний податок, складати й подавати до держорганів декларацію платника єдиного податку та звіт із ЄСВ. Також бот нагадує підприємцям про строки сплати податків і подання звітів.  *** Юридична компанія Juscutum є одним із лідерів у сферах IТ та захисту бізнесу й відома своїми технологічними розробками. Одним із популярних проектів компанії є PatentBot, який допомагає легко зареєструвати торгову марку. У 2017 році PatentBot запрацював на українському ринку та ринку США, а у 2018 році вийшов на ринок ЄС. Компанія ЛІГА:ЗАКОН поєднує ІТ-технології та професійну експертизу. Уже 26 років ми допомагаємо українським підприємствам керуватися достовірною інформацією для прийняття рішень. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям – це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн‑сервіси. Серед них й інноваційний онлайн‑сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT.

Київ, 5 липня 2019 р. Відтепер бот-бухгалтер ReporTax може розраховувати, сплачувати податки й подавати звітність в Telegram для підприємців ІІ груп та ІІІ групи. Компанії ЛІГА:ЗАКОН і Юскутум презентували оновлення ReporTax, у якому розширено перелік підприємців, що зможуть скористатися ботом для вирішення податкових питань. Раніше чат-бот був доступний лише для ІІІ групи ФОП.

Серед інших оновлень:

  • Підприємець зможе сплатити податки не завантажуючи електронні ключі. Тепер ЕЦП потрібен лише на етапі подання звітів;
  • ReporTax почав стежити за строком дії ЕЦП користувача. Бот завчасно нагадає про його завершення. 
  • звітність можуть подавати підприємці, які раніше працювали не за основними КВЕД. Бот враховує цей момент під час підготовки та подання звітності.

Нагадуємо, що з 5 липня для підприємців починається період подання квартальної звітності та сплати податків. Штраф за несвоєчасне подання звітності становить від 170 до 1020 гривень (за умови повторного штрафу). За несвоєчасну сплату ЄСВ штраф становитиме 20 % від суми податку. 

ReporTax – унікальний бот-бухгалтер був вперше презентований компаніями ЛІГА:ЗАКОН і Юскутум у травні. Він дає змогу підприємцям, у яких немає оформлених працівників, просто з Telegram розраховувати й сплачувати ЄСВ та єдиний податок, складати й подавати до держорганів декларацію платника єдиного податку та звіт із ЄСВ. Також бот нагадує підприємцям про строки сплати податків і подання звітів. 

***

Юридична компанія Juscutum є одним із лідерів у сферах IТ та захисту бізнесу й відома своїми технологічними розробками. Одним із популярних проектів компанії є PatentBot, який допомагає легко зареєструвати торгову марку. У 2017 році PatentBot запрацював на українському ринку та ринку США, а у 2018 році вийшов на ринок ЄС.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН поєднує ІТ-технології та професійну експертизу. Уже 26 років ми допомагаємо українським підприємствам керуватися достовірною інформацією для прийняття рішень. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям – це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн‑сервіси. Серед них й інноваційний онлайн‑сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: