fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бонжур, спорт: французький спортивний бренд Decathlon почав співпрацю з Cільпо

02/ 12/ 2021
  Французький спортивний бренд Decathlon та мережа супермаркетів Сільпо офіційно оголосили про початок співпраці. З осені 2021 року у мережі супермаркетів з’явилися корнери (спеціально відведені зони) з товарами від Decathlon. Наразі придбати спорядження та аксесуари можна в 20 магазинах. Бренд представлений у Сільпо не лише у столиці, а й в інших містах: Чернігові, Хмельницькому, Тернополі, Херсоні, Сумах, Одесі, Маріуполі, Львові, Лисичанську, Запоріжжі. Детальніше дізнатися про адреси магазинів з товарами від Decathlon можна на сайті Сільпо. У корнерах з товарами Decathlon представлено поки близько 70 продуктів. В основному це товари для туризму, сумки і рюкзаки, а також товари для спорту і фітнесу. Додавати нові товари будуть виходячи з побажань клієнтів Сільпо. Також близько 10% товарів змінюватимуться в залежності від сезону. Ціни на спорттовари будуть такі ж, як в офіційному магазині.  “Ми раді працювати з Сільпо. І цією співпрацею ми разом хочемо наголосити, що Сільпо - це не тільки про їжу, а й про гармонійне проведення часу в магазинах мережі, а продукти харчування - це в тому числі і про енергію, яка потрібна нам для руху. Ми за здоровий спосіб життя і, звичайно, хочемо, щоб більше і більше людей могли побачити наші товари на власні очі і спробувати їх. І зрештою долучитися до спорту. Поки це лише початок, у нас у планах активний розвиток цього напрямку, оскільки ми хочемо, щоб спорт став доступним якомога  більшій кількості людей”, - зазначила керівниця B2B напрямку в Decathlon Ukraine Олена Родіна. У обох компаніях також зазначають, що це лише початок співпраці брендів і в планах є реалізація інших спільних проєктів.  Decathlon знаний як світовий лідер спортивного рітейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві та роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає в тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент спортивних товарів в одному місці з найкращим співвідношенням ціна/якість. Зараз в Україні функціонує три фізичні магазини в Києві (за адресою: пр. Бандери 15-Г, вул. Берковецька, 6 та вул. Г.Хоткевича 1-В), а також один в Одесі (Південна дорога 101-А), крім того товари можна придбати в інтернет-магазині.

Французький спортивний бренд Decathlon та мережа супермаркетів Сільпо офіційно оголосили про початок співпраці. З осені 2021 року у мережі супермаркетів з’явилися корнери (спеціально відведені зони) з товарами від Decathlon.

Наразі придбати спорядження та аксесуари можна в 20 магазинах. Бренд представлений у Сільпо не лише у столиці, а й в інших містах: Чернігові, Хмельницькому, Тернополі, Херсоні, Сумах, Одесі, Маріуполі, Львові, Лисичанську, Запоріжжі. Детальніше дізнатися про адреси магазинів з товарами від Decathlon можна на сайті Сільпо.

У корнерах з товарами Decathlon представлено поки близько 70 продуктів. В основному це товари для туризму, сумки і рюкзаки, а також товари для спорту і фітнесу. Додавати нові товари будуть виходячи з побажань клієнтів Сільпо. Також близько 10% товарів змінюватимуться в залежності від сезону. Ціни на спорттовари будуть такі ж, як в офіційному магазині. 

“Ми раді працювати з Сільпо. І цією співпрацею ми разом хочемо наголосити, що Сільпо – це не тільки про їжу, а й про гармонійне проведення часу в магазинах мережі, а продукти харчування – це в тому числі і про енергію, яка потрібна нам для руху. Ми за здоровий спосіб життя і, звичайно, хочемо, щоб більше і більше людей могли побачити наші товари на власні очі і спробувати їх. І зрештою долучитися до спорту. Поки це лише початок, у нас у планах активний розвиток цього напрямку, оскільки ми хочемо, щоб спорт став доступним якомога  більшій кількості людей”, – зазначила керівниця B2B напрямку в Decathlon Ukraine Олена Родіна.

У обох компаніях також зазначають, що це лише початок співпраці брендів і в планах є реалізація інших спільних проєктів. 

Decathlon знаний як світовий лідер спортивного рітейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві та роздрібній торгівлі спортивними товарами для більш ніж сімдесяти видів спорту. Місія компанії Decathlon полягає в тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент спортивних товарів в одному місці з найкращим співвідношенням ціна/якість.

Зараз в Україні функціонує три фізичні магазини в Києві (за адресою: пр. Бандери 15-Г, вул. Берковецька, 6 та вул. Г.Хоткевича 1-В), а також один в Одесі (Південна дорога 101-А), крім того товари можна придбати в інтернет-магазині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: