fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BOARD DIRECTION – Ukrainian Corporate Governance Academy

25/ 07/ 2022
  Ukrainian Corporate Governance Academy продовжує програму Board Direction для навчання НОВИХ, СМІЛИВИХ та КВАЛІФІКОВАНИХ експертів з корпоративного управління! Рада директорів - найефективніший інструмент до фундаментальних змін в новій реальності.  Board Direction - навчальна програма з корпоративного управління, яка є спільним проєктом INSEAD та UCGA. Програма забезпечує комплексне навчання для осіб, які прагнуть створити наглядову раду або бажають покращити роботу існуючої ради в якості корпоративного директора, власника, інвестора чи виконавчого директора. 🔹При успішній реєстрації двох і більше членів однієї спільноти, UCGA надає знижку на проходження програми у розмірі 10% для кожного учасника! Після проходження програми ви отримаєте: безпрецедентні знання та практичні навички від одної з найкращих бізнес-шкіл світу (3 місце за рейтингом Financial Times в категорії MBA 2022) INSEAD ready to use план по формуванню наглядової ради / роботі в якості члена наглядової ради диплом від INSEAD і UCGA  якісний бізнес-нетворкінг в Україні і членство в UCGA Family аккаунт в базі даних експертів з корпоративного управління доступ до ексклюзивних заходів  підтримка і співпраця з членами родини UCGA Додаткова інформація про програму знаходиться у документі  і на сайті ucga.com.ua З усіх питань звертайтеся до: Аліна Червяк, UCGA Комюніті Лідер @Alina_UCGA +380681128570 [email protected]

Ukrainian Corporate Governance Academy продовжує програму Board Direction для навчання НОВИХ, СМІЛИВИХ та КВАЛІФІКОВАНИХ експертів з корпоративного управління! Рада директорів – найефективніший інструмент до фундаментальних змін в новій реальності. 

Board Direction – навчальна програма з корпоративного управління, яка є спільним проєктом INSEAD та UCGA. Програма забезпечує комплексне навчання для осіб, які прагнуть створити наглядову раду або бажають покращити роботу існуючої ради в якості корпоративного директора, власника, інвестора чи виконавчого директора.

🔹При успішній реєстрації двох і більше членів однієї спільноти, UCGA надає знижку на проходження програми у розмірі 10% для кожного учасника!

Після проходження програми ви отримаєте:

  • безпрецедентні знання та практичні навички від одної з найкращих бізнес-шкіл світу (3 місце за рейтингом Financial Times в категорії MBA 2022) INSEAD
  • ready to use план по формуванню наглядової ради / роботі в якості члена наглядової ради
  • диплом від INSEAD і UCGA 
  • якісний бізнес-нетворкінг в Україні і членство в UCGA Family
  • аккаунт в базі даних експертів з корпоративного управління
  • доступ до ексклюзивних заходів 
  • підтримка і співпраця з членами родини UCGA

Додаткова інформація про програму знаходиться у документі  і на сайті ucga.com.ua

З усіх питань звертайтеся до:

Аліна Червяк, UCGA Ком’юніті Лідер @Alina_UCGA +380681128570

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: