fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благомай HUB: PepsiCo надає можливості для розвитку підлітків

30/ 05/ 2024
  Компанія PepsiCo разом із благодійним фондом «Благомай» реалізує ініціативу для розкриття потенціалу українських підлітків - Благомай HUB. Основна його мета - створення безпечного середовища, де кожен може відчути себе впевнено та знайти необхідну підтримку. Цей унікальний проєкт, який фінансується за підтримки PepsiCo Foundation, пропонує широкий спектр курсів та ініціатив, розроблених професіоналами для забезпечення доступу до якісної освіти і розвитку необхідних у житті навичок. Серед основних напрямків роботи Хабу - вивчення англійської мови, підготовка до НМТ, IT курси, психологічні тренінги, стречінг та хореографія, творчі майстер-класи. Також для учасників організовуються зустрічі з блогерами та лідерами думок, курси з ораторського мистецтва та акторської майстерності.   Ця ініціатива створена спеціально для підлітків віком від 13 до 17 років, що належать до вразливих груп населення, а саме – ВПО, діти з дитячих будинків та інтернатів, діти з сімей із низьким рівнем доходу, багатодітних сімей, а також діти, які потребують особливої уваги та підтримки. Саме у Благомай HUB вони можуть знайти однодумців, освоїти нові навички, визначитися із напрямом у якому хочуть розвиватися у майбутньому. Наразі понад 3470 учасників скористалися можливістю розвитку та самореалізації за підтримки PepsiCo Україна. Запросивши 158 лекторів та провівши понад 439 подій, команда зробила Благомай HUB місцем, де кожен може знайти свою точку зростання та вдосконалення. Крім того, вже проведено понад 250 індивідуальних занять з психологом, що безперечно допомогло кожному учаснику зосередитися на своєму внутрішньому розвитку. Благомай HUB - це не просто місце для навчання, це місія зміни майбутнього, де кожен має можливість стати кращою версією себе та знайти свій шлях до успіху.

Компанія PepsiCo разом із благодійним фондом «Благомай» реалізує ініціативу для розкриття потенціалу українських підлітків – Благомай HUB. Основна його мета – створення безпечного середовища, де кожен може відчути себе впевнено та знайти необхідну підтримку.

Цей унікальний проєкт, який фінансується за підтримки PepsiCo Foundation, пропонує широкий спектр курсів та ініціатив, розроблених професіоналами для забезпечення доступу до якісної освіти і розвитку необхідних у житті навичок. Серед основних напрямків роботи Хабу – вивчення англійської мови, підготовка до НМТ, IT курси, психологічні тренінги, стречінг та хореографія, творчі майстер-класи. Також для учасників організовуються зустрічі з блогерами та лідерами думок, курси з ораторського мистецтва та акторської майстерності.

 

Ця ініціатива створена спеціально для підлітків віком від 13 до 17 років, що належать до вразливих груп населення, а саме – ВПО, діти з дитячих будинків та інтернатів, діти з сімей із низьким рівнем доходу, багатодітних сімей, а також діти, які потребують особливої уваги та підтримки. Саме у Благомай HUB вони можуть знайти однодумців, освоїти нові навички, визначитися із напрямом у якому хочуть розвиватися у майбутньому.

Наразі понад 3470 учасників скористалися можливістю розвитку та самореалізації за підтримки PepsiCo Україна. Запросивши 158 лекторів та провівши понад 439 подій, команда зробила Благомай HUB місцем, де кожен може знайти свою точку зростання та вдосконалення. Крім того, вже проведено понад 250 індивідуальних занять з психологом, що безперечно допомогло кожному учаснику зосередитися на своєму внутрішньому розвитку.

Благомай HUB – це не просто місце для навчання, це місія зміни майбутнього, де кожен має можливість стати кращою версією себе та знайти свій шлях до успіху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: