fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний проект DobroRun від Астерс та фонду Таблеточки переміг у найпрестижнішій міжнародній PR-премії

22/ 06/ 2021
  Благодійний проект DobroRun 2020, організований Астерс, фондом Таблеточки та агенцією Be—it Health & Social Impact, переміг у категорії PR з уст в уста SABRE Awards EMEA 2021 – найбільшої та найпрестижнішої у світі премії у галузі PR, що відзначає визначні досягнення у сферах брендингу, репутації та залучення. Астерс стала першою в історії українською юридичною фірмою, відзначеною цим авторитетним міжнародним дослідженням. У цьому році найдушевніший забіг країни DobroRun задля допомоги онкохворим дітям відбудеться 11 вересня 2021 р. Взяти участь у DobroRun можна з будь-якого місця України та світу. Зареєструватися і зробити свій благодійний внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org Для нас велика честь отримати таку мотивуючу нагороду від однієї з найбільш авторитетних світових PR-премій, –коментує співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба. Ми продовжуватимемо підтримувати боротьбу з дитячим раком в Україні і сподіваємося, що це визнання допоможе Астерс та нашим партнерам з Таблеточок та агенції Be—it Health & Social Impact залучити ще більше учасників до DobroRun у 2021 році. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України. Починаючи з 2015 року юристи Asters надають системну професійну підтримку благодійному фонду Таблеточки в ініціативах покращення законодавства у сфері дитячої онкології, захисту прав пацієнтів та розвитку благодійного сектору, а також безкоштовно забезпечують юридичну підтримку операційної діяльності фонду.

Благодійний проект DobroRun 2020, організований Астерс, фондом “Таблеточки” та агенцією Be—it Health & Social Impact, переміг у категорії “PR з уст в уста” SABRE Awards EMEA 2021 – найбільшої та найпрестижнішої у світі премії у галузі PR, що відзначає визначні досягнення у сферах брендингу, репутації та залучення. Астерс стала першою в історії українською юридичною фірмою, відзначеною цим авторитетним міжнародним дослідженням.

У цьому році найдушевніший забіг країни DobroRun задля допомоги онкохворим дітям відбудеться 11 вересня 2021 р. Взяти участь у DobroRun можна з будь-якого місця України та світу.

Зареєструватися і зробити свій благодійний внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org

“Для нас велика честь отримати таку мотивуючу нагороду від однієї з найбільш авторитетних світових PRпремій”, –коментує співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба. “Ми продовжуватимемо підтримувати боротьбу з дитячим раком в Україні і сподіваємося, що це визнання допоможе Астерс та нашим партнерам з “Таблеточок” та агенції Beit Health & Social Impact залучити ще більше учасників до DobroRun у 2021 році“.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України. Починаючи з 2015 року юристи Asters надають системну професійну підтримку благодійному фонду “Таблеточки” в ініціативах покращення законодавства у сфері дитячої онкології, захисту прав пацієнтів та розвитку благодійного сектору, а також безкоштовно забезпечують юридичну підтримку операційної діяльності фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: