fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний концерт “EU Lawyers for Ukraine” у Брюсселі

26/ 04/ 2023
  Благодійний концерт EU Lawyers for Ukraine відбудеться у четвер, 4 травня, у Королівській консерваторії Брюсселя. Метою заходу є збір коштів для фінансування медичних, освітніх і дитячих соціальних проєктів в Україні. На глядачів очікує виступ всесвітньо відомого українського піаніста Дмитра Суховієнка у супроводі Брюссельського філармонічного оркестру, яким диригуватиме Давид Наварро-Туррес. Посол Ченцов Всеволод Валерійович - Представник  України при Європейському Союзі відкриватиме захід з вітальною промовою. Зібрані кошти будуть спрямовані на фінансування потреб трьох благодійних організацій, які роблять вагомий внесок для покращення ситуації в Україні: Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ — медичний хаб у Львові, де постраждалі на війні можуть отримати комплексну медичну допомогу, протезування та фізичну і психосоціальну реабілітацію. Кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання. Благодійний фонд Клуб Добродіїв — благодійна організація, яка допомагає дітям з освітньою та психологічною підтримкою. Кошти будуть спрямовані на співфінансування центру психологічної підтримки дітей у Києві для подолання травми та стресу, спричинених війною, за допомогою арт-терапії та інших заходів. Госпітальєри — добровольча організація парамедиків, які надають першу допомогу та евакуюють поранених до лікарень і рятують життя у найнебезпечніших точках України. Кошти будуть спрямовані на закупівлю автомобілів швидкої допомоги та медичного обладнання/матеріалів. Співорганізаторами заходу є Анастасія Усова, партнерка Redcliffe Partners (Україна) та членкиня Виконавчого комітету ГО Ensemble Ukraine, Катріона Гаттон і Девід Кардвелл, партнери Baker Botts. Ця подія є унікальним прикладом солідарності та єдності юридичної й економічної спільноти Брюсселю в підтримці України. Ініціатива, що була започаткована ГО Ensemble Ukraine разом з Baker Botts, об’єднала юридичні фірми та економічні консалтингові компанії Брюсселю, такі як Baker Botts, Cleary Gottlieb Steen & Hamilton, Latham & Watkins, Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, Slaughter and May, Freshfields BruckhausDeringer, WilmerHale, Compass Lexecon, Charles River Associates, Positive Competition, Allen & Overy, Linklaters, White & Case та Analysis Group, які виступили генеральними спонсорами заходу. Інші компанії також доєдналися до цієї ініціативи у якості спонсорів: Houthoff, RBB Economics, Oxera, TheBrattle Group, партнери Sheppard Mullin, Clifford Chance, Mazars, Norton Rose Fulbright, NERA EconomicConsulting, Herbert Smith Freehills, Keystone Strategy, The Morrison & Foerster Foundation, Sidley Austin та Concurrences. Квитки на концерт можна придбати за посиланням: https://bit.ly/40ACZ9j. Якщо ви бажаєте зробити окремий внесок, щоб підтримати цю ініціативу, будь ласка, надсилайте листа за електронною адресою [email protected]. Кожен внесок має значення для допомоги тим, хто постраждав внаслідок російської агресії в Україні.

Благодійний концерт “EU Lawyers for Ukraine” відбудеться у четвер, 4 травня, у Королівській консерваторії Брюсселя.

Метою заходу є збір коштів для фінансування медичних, освітніх і дитячих соціальних проєктів в Україні. На глядачів очікує виступ всесвітньо відомого українського піаніста Дмитра Суховієнка у супроводі Брюссельського філармонічного оркестру, яким диригуватиме Давид Наварро-Туррес.

Посол Ченцов Всеволод Валерійович – Представник  України при Європейському Союзі відкриватиме захід з вітальною промовою.

Зібрані кошти будуть спрямовані на фінансування потреб трьох благодійних організацій, які роблять вагомий внесок для покращення ситуації в Україні:

  • Національний реабілітаційний центр “НЕЗЛАМНІ” — медичний хаб у Львові, де постраждалі на війні можуть отримати комплексну медичну допомогу, протезування та фізичну і психосоціальну реабілітацію. Кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання.
  • Благодійний фонд “Клуб Добродіїв” — благодійна організація, яка допомагає дітям з освітньою та психологічною підтримкою. Кошти будуть спрямовані на співфінансування центру психологічної підтримки дітей у Києві для подолання травми та стресу, спричинених війною, за допомогою арт-терапії та інших заходів.
  • Госпітальєри” — добровольча організація парамедиків, які надають першу допомогу та евакуюють поранених до лікарень і рятують життя у найнебезпечніших точках України. Кошти будуть спрямовані на закупівлю автомобілів швидкої допомоги та медичного обладнання/матеріалів.

Співорганізаторами заходу є Анастасія Усова, партнерка Redcliffe Partners (Україна) та членкиня Виконавчого комітету ГО “Ensemble Ukraine”, Катріона Гаттон і Девід Кардвелл, партнери Baker Botts.

Ця подія є унікальним прикладом солідарності та єдності юридичної й економічної спільноти Брюсселю в підтримці України. Ініціатива, що була започаткована ГО “Ensemble Ukraine” разом з Baker Botts, об’єднала юридичні фірми та економічні консалтингові компанії Брюсселю, такі як Baker Botts, Cleary Gottlieb Steen & Hamilton, Latham & Watkins, Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, Slaughter and May, Freshfields BruckhausDeringer, WilmerHale, Compass Lexecon, Charles River Associates, Positive Competition, Allen & Overy, Linklaters, White & Case та Analysis Group, які виступили генеральними спонсорами заходу.

Інші компанії також доєдналися до цієї ініціативи у якості спонсорів: Houthoff, RBB Economics, Oxera, TheBrattle Group, партнери Sheppard Mullin, Clifford Chance, Mazars, Norton Rose Fulbright, NERA EconomicConsulting, Herbert Smith Freehills, Keystone Strategy, The Morrison & Foerster Foundation, Sidley Austin та Concurrences.

Квитки на концерт можна придбати за посиланням: https://bit.ly/40ACZ9j.

Якщо ви бажаєте зробити окремий внесок, щоб підтримати цю ініціативу, будь ласка, надсилайте листа за електронною адресою [email protected]. Кожен внесок має значення для допомоги тим, хто постраждав внаслідок російської агресії в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: