fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний фонд «Відкриті очі» передав лікарням 10 кисневих концентраторів

18/ 03/ 2021
    Цього тижня волонтери корпоративного Благодійного фонду компанії SoftServe «Відкриті очі» передали 10 кисневих концентраторів «БІОМЕД JAY-10 (4.0)» загальною вартістю понад 1 млн грн лікарням Львова (2 шт), Рівного (2 шт), Чернівців (2 шт), Києва (1 шт), Дніпра (1 шт), Харкова (1 шт),  та Івано-Франківська (1 шт). У цих містах розташовані розробницькі центри SoftServe, відтак з початку пандемії SARS-CoV-2 волонтери Фонду та компанія реалізовують довгострокову програму підтримки лікарень у боротьбі з коронавірусом «Нокаутуймо covid-19». «Вже понад рік наш Фонд та волонтери працюють над забезпеченням українських медиків та лікарень необхідним обладнанням та засобами індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом. Однак пандемія не вщухає, і кожного дня наші медики постають перед новими і новими викликами, – розповідає в.о. директора Фонду Вікторія Міщук – Ми на постійному зв’язку з лікарнями, що на даний момент найбільше потребують кисневих точок для підтримки госпіталізованих пацієнтів. Кожен з цих апаратів має систему подачі кисню для 4 людей одночасно, а також може бути приєднаним до апаратів ШВЛ та системи наркозу. Завдяки співфінансуванню від SoftServe та працівників компанії нам вдалося оперативно відреагувати на цю потребу». Нагадаємо, що на початку пандемії SoftServe перерахував 10 млн гривень на підтримку медичних установ України, ще близько 6 млн грн зібрали працівники компанії та на сайті Фонду. В рамках цієї ініціативи БФ «Відкриті очі» передав українським лікарням понад 4 тонни засобів індивідуального захисту, 10 апаратів ШВЛ та реалізував низку інших ініціатив для боротьби з пандемією коронавірусу. Про SoftServe SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща). Про Благодійний Фонд «Відкриті очі» Корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі» був заснований компанією SoftServe у 2014 році. На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проєктів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрайзингова платформа Фонду www.openeyes.org.ua стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.
01/

 

Цього тижня волонтери корпоративного Благодійного фонду компанії SoftServe «Відкриті очі» передали 10 кисневих концентраторів «БІОМЕД JAY-10 (4.0)» загальною вартістю понад 1 млн грн лікарням Львова (2 шт), Рівного (2 шт), Чернівців (2 шт), Києва (1 шт), Дніпра (1 шт), Харкова (1 шт),  та Івано-Франківська (1 шт). У цих містах розташовані розробницькі центри SoftServe, відтак з початку пандемії SARS-CoV-2 волонтери Фонду та компанія реалізовують довгострокову програму підтримки лікарень у боротьбі з коронавірусом «Нокаутуймо covid-19».

«Вже понад рік наш Фонд та волонтери працюють над забезпеченням українських медиків та лікарень необхідним обладнанням та засобами індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом. Однак пандемія не вщухає, і кожного дня наші медики постають перед новими і новими викликами, – розповідає в.о. директора Фонду Вікторія МіщукМи на постійному зв’язку з лікарнями, що на даний момент найбільше потребують кисневих точок для підтримки госпіталізованих пацієнтів. Кожен з цих апаратів має систему подачі кисню для 4 людей одночасно, а також може бути приєднаним до апаратів ШВЛ та системи наркозу. Завдяки співфінансуванню від SoftServe та працівників компанії нам вдалося оперативно відреагувати на цю потребу».

Нагадаємо, що на початку пандемії SoftServe перерахував 10 млн гривень на підтримку медичних установ України, ще близько 6 млн грн зібрали працівники компанії та на сайті Фонду. В рамках цієї ініціативи БФ «Відкриті очі» передав українським лікарням понад 4 тонни засобів індивідуального захисту, 10 апаратів ШВЛ та реалізував низку інших ініціатив для боротьби з пандемією коронавірусу.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Про Благодійний Фонд «Відкриті очі»

Корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі» був заснований компанією SoftServe у 2014 році. На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проєктів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрайзингова платформа Фонду www.openeyes.org.ua стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: