fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійні ініціативи «Монделіс Україна» отримали нагороду Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»

28/ 06/ 2024
  20 червня 2024 року в Києві відбулось нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2023». Ініціативи, які «Монделіс Україна» втілює задля допомоги постраждалим громадам під час повномасштабної війни, отримали нагороду, зайнявши третє місце в номінації «Благодійність іноземного бізнесу» «Уже протягом 30 років «Монделіс Україна» підтримує Україну та місцеві громади, в яких ми ведемо бізнес. З початку повномасштабного вторгнення ця допомога стала особливо важливою та необхідною, адже кількість запитів постійно зростає. Тож ми масштабували наші проекти та продовжуємо послідовно підтримувати українські лікарні, школи, садочки, дітей у соціальних закладах, а також постраждалі громадам» - прокоментував Ярослав Ляхович, менеджер з комунікацій «Монделіс Україна». Зокрема, компанія уже передала медичне обладнання на суму близько 50 мільйонів гривень для 25 медичних установ у дев’яти областях України. Ця допомога дозволила покращити доступ до медичних послуг для понад 500 000 жителів місцевих громад та ВПО. Крім цього, «Монделіс Україна» допомогла з ремонтом та відновленням трьох дитячих садочків, профінансувала встановлення двох захисних укриттів для дітей та надала іншу допомогу постраждалим громадам. Про «Монделіс Україна» Компанія ПрАТ «Монделіс Україна» працює в Україні з 1994 року та є одним із лідерів на ринку продуктів харчування. Компанія представлена брендами шоколадної продукції Milka, «Корона»; печива Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок та випічки: «Ведмедик Барні», 7Days; чипсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls. На виробничих потужностях компанії в місті Тростянець Сумської області та в селі Старі Петрівці Київської області працюють близько тисячі співробітників. Уже протягом 30 років «Монделіс Україна» є одним із провідних роботодавців, великих платників податків та інвесторів в економіку України. Додаткова інформація про компанію – на офіційному сайті mondelezinternational.com/ukraine

20 червня 2024 року в Києві відбулось нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023». Ініціативи, які «Монделіс Україна» втілює задля допомоги постраждалим громадам під час повномасштабної війни, отримали нагороду, зайнявши третє місце в номінації «Благодійність іноземного бізнесу»

«Уже протягом 30 років «Монделіс Україна» підтримує Україну та місцеві громади, в яких ми ведемо бізнес. З початку повномасштабного вторгнення ця допомога стала особливо важливою та необхідною, адже кількість запитів постійно зростає. Тож ми масштабували наші проекти та продовжуємо послідовно підтримувати українські лікарні, школи, садочки, дітей у соціальних закладах, а також постраждалі громадам» – прокоментував Ярослав Ляхович, менеджер з комунікацій «Монделіс Україна».

Зокрема, компанія уже передала медичне обладнання на суму близько 50 мільйонів гривень для 25 медичних установ у дев’яти областях України. Ця допомога дозволила покращити доступ до медичних послуг для понад 500 000 жителів місцевих громад та ВПО. Крім цього, «Монделіс Україна» допомогла з ремонтом та відновленням трьох дитячих садочків, профінансувала встановлення двох захисних укриттів для дітей та надала іншу допомогу постраждалим громадам.

Про «Монделіс Україна»

Компанія ПрАТ «Монделіс Україна» працює в Україні з 1994 року та є одним із лідерів на ринку продуктів харчування. Компанія представлена брендами шоколадної продукції Milka, «Корона»; печива Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок та випічки: «Ведмедик Барні», 7Days; чипсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls.

На виробничих потужностях компанії в місті Тростянець Сумської області та в селі Старі Петрівці Київської області працюють близько тисячі співробітників. Уже протягом 30 років «Монделіс Україна» є одним із провідних роботодавців, великих платників податків та інвесторів в економіку України. Додаткова інформація про компанію – на офіційному сайті mondelezinternational.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: