fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійна програма “Помагай як Миколай”

17/ 12/ 2021
  Запрошуємо Вас долучитися до благодійної програми “Помагай як Миколай” від СОС Дитячі Містечка Україна. Ця міжнародна організація вже 17 років допомагає дітям-сиротам та дітям, що знаходяться на межі втрати рідної сім’ї. З 19-го грудня до 7 січня відчуйте себе справжнім чарівником з інтерактивним календарем добрих справ “Помагай як Миколай.” Адже новорічні і різдвяні свята - це особливий час для того, аби потурбуватися не лише про рідних, але й про незнайомих людей. Переходьте за посиланням. А далі - як і у традиційних адвент-календарях - відчиняйте віконечка та виконуйте завдання. Це захоплююча гра, у якій даруєте Ви, і дарують Вам.  А ще, завдяки цьому календарю дізнаєтесь, як  і для чого допомагати щодня, як це робив за життя Святий Миколай. Приєднуйтеся до святкового марафону добра!

Запрошуємо Вас долучитися до благодійної програми “Помагай як Миколай” від СОС Дитячі Містечка Україна. Ця міжнародна організація вже 17 років допомагає дітям-сиротам та дітям, що знаходяться на межі втрати рідної сім’ї.

З 19-го грудня до 7 січня відчуйте себе справжнім чарівником з інтерактивним календарем добрих справ “Помагай як Миколай.” Адже новорічні і різдвяні свята – це особливий час для того, аби потурбуватися не лише про рідних, але й про незнайомих людей.

Переходьте за посиланням. А далі – як і у традиційних адвент-календарях – відчиняйте віконечка та виконуйте завдання.

Це захоплююча гра, у якій даруєте Ви, і дарують Вам.  А ще, завдяки цьому календарю дізнаєтесь, як  і для чого допомагати щодня, як це робив за життя Святий Миколай.

Приєднуйтеся до святкового марафону добра!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: