fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійна онлайн-зустріч на тему “Закон про мобілізацію: головні питання”

13/ 05/ 2024
  Шановні Партнери, Запрошуємо доєднатись до благодійної онлайн-зустрічі на тему “Закон про мобілізацію: головні питання”, яка відбудеться 16 травня (четвер) о 16:00. Після офлайн бізнес-ланчу на цю тему, ми отримуємо багато запитів про повторний івент, тому вирішили відповісти на ваші запитання, об’єднавши це із допомогою нашим захисникам.  Спікер заходу юрист та адвокат Тетяна Причепа збирає військовим на маскувальні сітки. Ціль – покрити витрати на матеріали (173 500 грн). Сума велика, адже і сіток треба багато та дуже великих. Тому запрошуємо долучатися! Під час зустрічі обговоримо, які зміни несе закон та як бути до цього готовими: ▪️Загальний огляд нововведень  ▪️Зміни в підставах для відстрочки ▪️Повістки та заходи впливу  ▪️Як підготуватись до 18 травня, коли закон вступить в дію 🙋‍♀️І, звісно, відповімо на всі ваші запитання! ✔️Спікери: Тетяна Причепа, старший юрист та адвокат, і Єгор Овсейчук, юрист ✔️Коли: 16 травня (четвер), 16:00 ✔️Формат: онлайн ✔️Вартість: донат від 1000 гривень  Лінк зустрічі надішлемо учасникам після реєстрації зі скріншотом донату на банку: https://send.monobank.ua/jar/3qSV2JVyML  або на номер карти банки: 5375 4112 1345 3272 Зареєструватися та надіслати скрін донату можна за посиланням👇 https://forms.gle/EZZnQaHuEGE4dvpL6  Чекаємо на зустріч 🙌

Шановні Партнери,

Запрошуємо доєднатись до благодійної онлайн-зустрічі на тему “Закон про мобілізацію: головні питання”, яка відбудеться 16 травня (четвер) о 16:00.

Після офлайн бізнес-ланчу на цю тему, ми отримуємо багато запитів про повторний івент, тому вирішили відповісти на ваші запитання, об’єднавши це із допомогою нашим захисникам. 

Спікер заходу юрист та адвокат Тетяна Причепа збирає військовим на маскувальні сітки. Ціль – покрити витрати на матеріали (173 500 грн).

Сума велика, адже і сіток треба багато та дуже великих. Тому запрошуємо долучатися!

Під час зустрічі обговоримо, які зміни несе закон та як бути до цього готовими:

▪️Загальний огляд нововведень 

▪️Зміни в підставах для відстрочки

▪️Повістки та заходи впливу 

▪️Як підготуватись до 18 травня, коли закон вступить в дію

🙋‍♀️І, звісно, відповімо на всі ваші запитання!

✔️Спікери: Тетяна Причепа, старший юрист та адвокат, і Єгор Овсейчук, юрист

✔️Коли: 16 травня (четвер), 16:00

✔️Формат: онлайн

✔️Вартість: донат від 1000 гривень 

Лінк зустрічі надішлемо учасникам після реєстрації зі скріншотом донату на банку: https://send.monobank.ua/jar/3qSV2JVyML 

або на номер карти банки: 5375 4112 1345 3272

Зареєструватися та надіслати скрін донату можна за посиланням👇

https://forms.gle/EZZnQaHuEGE4dvpL6 

Чекаємо на зустріч 🙌

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: