fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійна картка «Срібна монетка» від UKRSIBBANK тепер є і віртуальна

31/ 05/ 2024
  З 17 травня 2024 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group впровадив віртуальну картку «Срібна монетка», відкрити яку можна в застосунку UKRSIB online без комісії. Оформити благодійну картку можуть нові та діючі клієнти банку в тарифних планах NEW card, All Inclusive будь-якого рівня, Black Edition, Le Grand, включаючи зарплатні картки, та пакету «Пенсійний». Сплачуючи карткою «Срібна монетка» за товари чи послуги, можна творити дива для українців із синдромом Дауна. З кожної транзакції UKRSIBBANK перераховує 1 грн до Всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром», з якою співпрацює з 2009 року. На початку 2024 року банк оновив дизайн пластику. Тепер на обкладинці зображений малюнок Марії Ісакової – дівчинки із синдромом Дауна. З початком повномасштабної, як і багато українців, вона була вимушена поїхати з рідного Миколаєва до мальовничих Карпат. Там художниця віднайшла тепло рідного дому та відновила віру в щасливе майбутнє. Через дизайн картки банк хоче передати користувачам трішки тепла та надії. Раніше за підтримки банку вдалося обладнати спеціалізований Центр раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширити програми з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексну діагностику, забезпечити дітей та батьків консультаціями фахівців, надрукувати спеціальну літературу. Також UKRSIBBANK надав гранти на реалізацію інклюзивних регіональних проєктів для поліпшення якості життя дітей та людей із синдромом Дауна.

З 17 травня 2024 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group впровадив віртуальну картку «Срібна монетка», відкрити яку можна в застосунку UKRSIB online без комісії.

Оформити благодійну картку можуть нові та діючі клієнти банку в тарифних планах NEW cardAll Inclusive будь-якого рівня, Black EditionLe Grand, включаючи зарплатні картки, та пакету «Пенсійний».

Сплачуючи карткою «Срібна монетка» за товари чи послуги, можна творити дива для українців із синдромом Дауна. З кожної транзакції UKRSIBBANK перераховує 1 грн до Всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром», з якою співпрацює з 2009 року.

На початку 2024 року банк оновив дизайн пластику. Тепер на обкладинці зображений малюнок Марії Ісакової – дівчинки із синдромом Дауна. З початком повномасштабної, як і багато українців, вона була вимушена поїхати з рідного Миколаєва до мальовничих Карпат. Там художниця віднайшла тепло рідного дому та відновила віру в щасливе майбутнє. Через дизайн картки банк хоче передати користувачам трішки тепла та надії.

Раніше за підтримки банку вдалося обладнати спеціалізований Центр раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширити програми з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексну діагностику, забезпечити дітей та батьків консультаціями фахівців, надрукувати спеціальну літературу. Також UKRSIBBANK надав гранти на реалізацію інклюзивних регіональних проєктів для поліпшення якості життя дітей та людей із синдромом Дауна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: