fbpx

Благодійна акція «Дарунки на здоров’я»

12/ 11/ 2020
  Комітет корпоративної соціальної відповідальності Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з БФ «Таблеточки» запрошують Вас приєднатись до всеукраїнської благодійної акції «Дарунки на здоров’я», кошти з якого будуть направлені на допомогу онкохворим дітям. Хочеться, щоб попри важкий і непередбачуваний рік хоч щось залишилося незмінним. Нехай же це буде віра в новорічне диво. Сотні малюків і підлітків, які борються з раком, мріють прокинутися у новому році здоровими. Ви можете подарувати їм шанс на одужання у нашій святковій Крамниці дарунків на здоров’я. Як це працює В онлайн крамниці ви можете придбати найважливіші для хворих дітей подарунки: ліки, витратні матеріали, консультації психолога – 30 позицій найнеобхіднішої допомоги онкохворим дітям. Щоб привітати дітей дарунком на здоров’я, не потрібно проводити жодних офлайн-активностей і ризикувати здоров’ям команди. Крамниця працює цілодобово на будь-якому гаджеті і приймає карти будь-якого банку :) Ваша унікальна історія На початку грудня зявиться технічна можливість відкрити свій “філіал” крамниці, який бачитимуть лише ваші співробітники: shop.tabletochki.org/назва_вашої_компанії. Це надасть можливість бачити скільки коштів зібрано завдяки саме вашій щедрісті. Ми також пропонуємо вам розглянути можливість подвоїти внески команди. Це додатковий стимул для співробітників допомагати - вони бачать небайдужість керівництва і відчувають, що кожна гривня внеску принесе удвічі більше користі.  Як приєднатися до акції Згоду на участь у “Дарунки на здоров’я” або ваші питання надсилайте на адресу partners@tabletochki.org з позначкою «Дарунки на здоров’я 2020».  Таблеточки – благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями та їхніх сімей в Україні.  Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 19 онковідділенням по всій Україні.  4500 дітей отримали адресну допомогу фонду. Подаруйте дітям шанс на життя у святковій Крамниці дарунків на здоров’я. Цей шанс – новорічне диво, яке стає реальністю завдяки вам. Команди EBA та Таблеточки tabletochki.org 

Комітет корпоративної соціальної відповідальності Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з БФ «Таблеточки» запрошують Вас приєднатись до всеукраїнської благодійної акції «Дарунки на здоров’я», кошти з якого будуть направлені на допомогу онкохворим дітям.

Хочеться, щоб попри важкий і непередбачуваний рік хоч щось залишилося незмінним. Нехай же це буде віра в новорічне диво. Сотні малюків і підлітків, які борються з раком, мріють прокинутися у новому році здоровими. Ви можете подарувати їм шанс на одужання у нашій святковій Крамниці дарунків на здоров’я.

Як це працює

В онлайн крамниці ви можете придбати найважливіші для хворих дітей подарунки: ліки, витратні матеріали, консультації психолога – 30 позицій найнеобхіднішої допомоги онкохворим дітям.

Щоб привітати дітей дарунком на здоров’я, не потрібно проводити жодних офлайн-активностей і ризикувати здоров’ям команди. Крамниця працює цілодобово на будь-якому гаджеті і приймає карти будь-якого банку 🙂

Ваша унікальна історія

На початку грудня з’явиться технічна можливість відкрити свій “філіал” крамниці, який бачитимуть лише ваші співробітники: shop.tabletochki.org/назва_вашої_компанії. Це надасть можливість бачити скільки коштів зібрано завдяки саме вашій щедрісті. Ми також пропонуємо вам розглянути можливість подвоїти внески команди. Це додатковий стимул для співробітників допомагати – вони бачать небайдужість керівництва і відчувають, що кожна гривня внеску принесе удвічі більше користі. 

Як приєднатися до акції

Згоду на участь у “Дарунки на здоров’я” або ваші питання надсилайте на адресу partners@tabletochki.org з позначкою «Дарунки на здоров’я 2020». 

Таблеточки – благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями та їхніх сімей в Україні. 

Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 19 онковідділенням по всій Україні. 

4500 дітей отримали адресну допомогу фонду.

Подаруйте дітям шанс на життя у святковій Крамниці дарунків на здоров’я. Цей шанс – новорічне диво, яке стає реальністю завдяки вам.

Команди EBA та Таблеточки

tabletochki.org 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: