fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнесу продовжили спрощене отримання дозволу у сфері відходів

05/ 06/ 2024
  4 червня, Кабінет Міністрів України схвалив внесення змін до постанови КМУ №1137 від 31 жовтня 2023 року. Так, було продовжено строки дійсності поданих субʼєктами господарювання декларацій про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів на чотири календарних місяці. За даними Реєстру дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів, тільки 23 підприємства отримали такий дозвіл, хоча потенційно така необхідність є у тисяч підприємств по всій країні. Завдяки сьогоднішнім змінам, до 9 жовтня компанії мають час, щоб зібрати всі документи та отримати дозвіл на оброблення відходів. Асоціація зверталась до Міндовкілля та Мінекономіки з відповідним проханням і дякує за підтримку бізнесу у цей складний час. Адже наявність даного дозволу є однією з умов для отримання інших дозвільних документів, наприклад, ліцензії на управління небезпечними відходами тощо.

4 червня, Кабінет Міністрів України схвалив внесення змін до постанови КМУ №1137 від 31 жовтня 2023 року.

Так, було продовжено строки дійсності поданих субʼєктами господарювання декларацій про провадження господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів на чотири календарних місяці.

За даними Реєстру дозволів на здійснення операцій з оброблення відходів, тільки 23 підприємства отримали такий дозвіл, хоча потенційно така необхідність є у тисяч підприємств по всій країні.

Завдяки сьогоднішнім змінам, до 9 жовтня компанії мають час, щоб зібрати всі документи та отримати дозвіл на оброблення відходів.

Асоціація зверталась до Міндовкілля та Мінекономіки з відповідним проханням і дякує за підтримку бізнесу у цей складний час. Адже наявність даного дозволу є однією з умов для отримання інших дозвільних документів, наприклад, ліцензії на управління небезпечними відходами тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: