fbpx

Бізнес зустрівся з Президентом та Прем’єр-міністром задля обговорення ініціативи, спрямованої на детінізацію ринку оплати праці

27/ 02/ 2019
  Фото Адміністрації Президента України 26 лютого представники ІТ-індустрії, в тому числі, IT Комітету Європейської Бізнес Асоціації, зустрілись з Президентом України Петром Порошенком та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. На зустрічі йшла мова, зокрема, про ініціативу Мінсоцполітики «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці» у розрізі впливу на перспективи росту ІТ-галузі в Україні. Петро Порошенко підкреслив стратегічну важливість розвитку ІТ-індустрії. Вона полягає не лише у збільшені частки ВВП до 6-8%, але й у забезпеченні кібербезпеки країни в умовах воєнних дій на Сході України. Президент відмітив стрімкий розвиток та популярність українського ІТ. Так, зокрема, у 2016 в Україні кількість ІТ-спеціалістів досягала 100 тисяч, а за 2 роки кількість робочих місць в галузі зросла більше ніж на 50%. Володимир Гройсман, в свою чергу, зазначив основні питання, на які необхідно дати відповідь найближчим часом. По-перше, визначити на 5-10 років регуляції та податкову базу – аби інвестиції в ІТ-сектор були захищені. По-друге, зробити акцент на освіту та підготовку кадрів, задля якісного введення спеціалістів у реальний сектор економіки України - це якраз і є одним з пріоритетів ІТ Комітету Асоціації. В той же час, зі сторони бізнесу пролунала пропозиція найближчим часом створити робочу групу на базі ІТ-індустрії для обговорення необхідних у правовому та податковому полі змін, щоб зберегти її стрімкий розвиток. Це допоможе укріпити співпрацю між IT-сектором та державою, щоб і надалі IT-сектор продовжував свій розвиток і був конкурентною галуззю нашої країни на міжнародній арені. Президент, зі свого боку, підтримав пропозицію бізнесу створити робочу групу з метою обговорення правових питань щодо контрактних відносин з ІТ спеціалістами. Європейська Бізнес Асоціація дякує владі за відкритість та готовність до діалогу з бізнесом. Дуже важливо працювати спільно над впровадженням необхідних змін для покращення економіки та іміджу України у світі.

Фото Адміністрації Президента України

26 лютого представники ІТ-індустрії, в тому числі, IT Комітету Європейської Бізнес Асоціації, зустрілись з Президентом України Петром Порошенком та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. На зустрічі йшла мова, зокрема, про ініціативу Мінсоцполітики «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці» у розрізі впливу на перспективи росту ІТ-галузі в Україні.

Петро Порошенко підкреслив стратегічну важливість розвитку ІТ-індустрії. Вона полягає не лише у збільшені частки ВВП до 6-8%, але й у забезпеченні кібербезпеки країни в умовах воєнних дій на Сході України. Президент відмітив стрімкий розвиток та популярність українського ІТ. Так, зокрема, у 2016 в Україні кількість ІТ-спеціалістів досягала 100 тисяч, а за 2 роки кількість робочих місць в галузі зросла більше ніж на 50%.

Володимир Гройсман, в свою чергу, зазначив основні питання, на які необхідно дати відповідь найближчим часом. По-перше, визначити на 5-10 років регуляції та податкову базу – аби інвестиції в ІТ-сектор були захищені. По-друге, зробити акцент на освіту та підготовку кадрів, задля якісного введення спеціалістів у реальний сектор економіки України – це якраз і є одним з пріоритетів ІТ Комітету Асоціації.

В той же час, зі сторони бізнесу пролунала пропозиція найближчим часом створити робочу групу на базі ІТ-індустрії для обговорення необхідних у правовому та податковому полі змін, щоб зберегти її стрімкий розвиток. Це допоможе укріпити співпрацю між IT-сектором та державою, щоб і надалі IT-сектор продовжував свій розвиток і був конкурентною галуззю нашої країни на міжнародній арені.

Президент, зі свого боку, підтримав пропозицію бізнесу створити робочу групу з метою обговорення правових питань щодо контрактних відносин з ІТ спеціалістами.

Європейська Бізнес Асоціація дякує владі за відкритість та готовність до діалогу з бізнесом. Дуже важливо працювати спільно над впровадженням необхідних змін для покращення економіки та іміджу України у світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: