fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з операційним директором Укрзалізниці

24/ 11/ 2021
  Сьогодні в офісі Асоціації відбулась зустріч компаній-членів Комітету з логістики із директором операційним АТ «Укрзалізниця» Вячеславом Єрьоміним. Під час зустрічі було обговорено питання, яке наразі найбільше турбує представників ринку: проблеми із доставкою вантажів та порожніх вагонів. Учасниками зустрічі було обговорено ряд логічних заходів, які допоможуть оптимізувати рух вантажів залізницею та будуть застосовуватись на постійній основі. Учасниками зустрічі було наголошено на важливості запровадження раннього планування перевезення зернових вантажів (1-3 місяці), повернення швидкості руху контейнерних поїздів до 750 км/ добу. Окрім цього, було наголошено на важливості підтримки АТ «Укрзалізниця» щодо покращення технічного стану локомотивного парку, технічного стану інфраструктури (зокрема, реконструкція припортової інфраструктури) та вагонів. Дякуємо Вячеславу Єрьоміну за відкритість до бізнес-спільноти та вітаємо із призначенням на посаді!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Сьогодні в офісі Асоціації відбулась зустріч компаній-членів Комітету з логістики із директором операційним АТ «Укрзалізниця» Вячеславом Єрьоміним.

Під час зустрічі було обговорено питання, яке наразі найбільше турбує представників ринку: проблеми із доставкою вантажів та порожніх вагонів. Учасниками зустрічі було обговорено ряд логічних заходів, які допоможуть оптимізувати рух вантажів залізницею та будуть застосовуватись на постійній основі.

Учасниками зустрічі було наголошено на важливості запровадження раннього планування перевезення зернових вантажів (1-3 місяці), повернення швидкості руху контейнерних поїздів до 750 км/ добу.

Окрім цього, було наголошено на важливості підтримки АТ «Укрзалізниця» щодо покращення технічного стану локомотивного парку, технічного стану інфраструктури (зокрема, реконструкція припортової інфраструктури) та вагонів.

Дякуємо Вячеславу Єрьоміну за відкритість до бізнес-спільноти та вітаємо із призначенням на посаді!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: