fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з Керівником торгово-економічного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні

22/ 10/ 2021
    21 жовтня, відбулася робоча зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Керівником торгово-економічного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні пані Яною Герцег та її колегами. Під час зустрічі сторони обговорили найбільш важливі для бізнесу питання в контексті спрощення бар’єрів в торгівлі між Україною та ЄС. Значна увага під час зустрічі була приділена підтримці з боку бізнес-спільноти необхідності підписання Угоди АСАА про так званий «промисловий безвіз» між Україною та ЄС. Також, представники бізнесу наголосили на важливості поступового розширення Угоди АСАА на нові сектори, в тому числі, радіообладнання, енергетичне маркування, екодизайн та медичні вироби, а також GMP сертифікати на ліки. Серед інших важливих для бізнесу питань було обговорено проблему нестачі автодозволів для здійснення транспортних перевезень в Польщу, проблеми з погодженням форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, проблеми з реєстрацією кормових добавок, а також важливість прийняття еквівалентною системи реєстрації кормових добавок в ЄС вимогам, які діють в Україні. Також учасники торкнулись питання імплементації Закону про ветеринарну медицину. До того ж учасники обговорили результати саміту Україна-ЄС, зокрема у частині оновлення додатків до Угоди про асоціацію у сфері довкілля та клімату, а також підготовку до запровадження CBAM та відкриття ринку приватних фітосанітарних лабораторі. Окрема увага під час зустрічі була приділена співпраці між Україною та ЄС у фармацевтичній сфері в тому числі стану захисту прав інтелектуальної власності, ексклюзивності даних, впровадження верифікації лікарських засобів, проєкту Закону «Про лікарські засоби» №5547 та іншим важливим для індустрії питанням. Дякуємо Представництву Європейського Союзу в Україні за постійну увагу до проблем бізнесу та сподіваємося на подальшу конструктивну співпрацю.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.
01/

 

21 жовтня, відбулася робоча зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Керівником торгово-економічного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні пані Яною Герцег та її колегами. Під час зустрічі сторони обговорили найбільш важливі для бізнесу питання в контексті спрощення бар’єрів в торгівлі між Україною та ЄС.

Значна увага під час зустрічі була приділена підтримці з боку бізнес-спільноти необхідності підписання Угоди АСАА про так званий «промисловий безвіз» між Україною та ЄС. Також, представники бізнесу наголосили на важливості поступового розширення Угоди АСАА на нові сектори, в тому числі, радіообладнання, енергетичне маркування, екодизайн та медичні вироби, а також GMP сертифікати на ліки.

Серед інших важливих для бізнесу питань було обговорено проблему нестачі автодозволів для здійснення транспортних перевезень в Польщу, проблеми з погодженням форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, проблеми з реєстрацією кормових добавок, а також важливість прийняття еквівалентною системи реєстрації кормових добавок в ЄС вимогам, які діють в Україні. Також учасники торкнулись питання імплементації Закону про ветеринарну медицину. До того ж учасники обговорили результати саміту Україна-ЄС, зокрема у частині оновлення додатків до Угоди про асоціацію у сфері довкілля та клімату, а також підготовку до запровадження CBAM та відкриття ринку приватних фітосанітарних лабораторі.

Окрема увага під час зустрічі була приділена співпраці між Україною та ЄС у фармацевтичній сфері в тому числі стану захисту прав інтелектуальної власності, ексклюзивності даних, впровадження верифікації лікарських засобів, проєкту Закону «Про лікарські засоби» №5547 та іншим важливим для індустрії питанням.

Дякуємо Представництву Європейського Союзу в Україні за постійну увагу до проблем бізнесу та сподіваємося на подальшу конструктивну співпрацю.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: