fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з Денисом Малюською, Міністром юстиції України

06/ 07/ 2020
  Сьогодні, 6 липня, бізнес-спільнота Асоціації мала змогу поспілкуватися в онлайн-режимі з Денисом Малюською, Міністром юстиції України. За годинну розмову нам вдалося обговорити багато загальних питань роботи Міністерства, а також точкових кейсів від окремих компаній та індустрій. Зокрема, в контексті реформи системи правосуддя в Україні, пан Малюська повідомив, що Міністерством розглядається концепція створення окремого суду, який би займався справами інвесторів – арбітражу або окремого державного суду, який розглядатиме справи за участі бізнесу. Така практика вже поширюється в західних країнах, і Україна могла б перейняти цей передовий досвід. За словами Міністра, презентація концепції такого суду може відбутися вже до кінця серпня. Ще одним питанням, яким займається Міністерство є реалізація зобов’язання України в рамках Меморандуму з МВФ – перезавантаження Вищої ради правосуддя. Для протидії рейдерству та боротьби з незаконними діями реєстраторів, у бізнесу наразі існує альтернатива судам – Антирейдерська комісія – в рамках якої можливий розгляд справ в адміністративному порядку. До того ж, розгляд відбувається у відкритому режимі з подальшим оприлюдненням рішень. Стосовно тривалої процедури державної реєстрації рішень та затягування процедури юстування документів, пан Малюська повідомив, що усі коректно складені документи реєструються протягом 10 днів. Необґрунтованих відмов у реєстрації, за словами Міністра, не буває, а такі ситуації виникають через помилки або некоректно складені норми документів. Додатково бізнес мав змогу адресувати свої вузькоспеціалізовані питання щодо поводження з конфіскатом алкоголю, захисту нерухомого майна, сурогатного материнства, штрафів і т.д. Так, Асоціація поділиться з Міністерством своїми напрацюваннями для регулювання поводження з конфіскатом алкогольної продукції в контексті змін до ЗУ №466-IX. Для обговорення проблемних питань у контексті сурогатного материнства було вирішено провести окрему зустріч для зацікавлених компаній. Також Міністр повідомив, що незабаром вони представлять окремий законопроєкт, який регулюватиме цю сенситивну сферу. Дякуємо пану Міністру за приділений час та компаніям за активну участь. Усі порушені на зустрічі питання ми передамо до Міністерства для їх подальшого опрацювання зі спеціалістами відомства.

Сьогодні, 6 липня, бізнес-спільнота Асоціації мала змогу поспілкуватися в онлайн-режимі з Денисом Малюською, Міністром юстиції України. За годинну розмову нам вдалося обговорити багато загальних питань роботи Міністерства, а також точкових кейсів від окремих компаній та індустрій.

Зокрема, в контексті реформи системи правосуддя в Україні, пан Малюська повідомив, що Міністерством розглядається концепція створення окремого суду, який би займався справами інвесторів – арбітражу або окремого державного суду, який розглядатиме справи за участі бізнесу. Така практика вже поширюється в західних країнах, і Україна могла б перейняти цей передовий досвід. За словами Міністра, презентація концепції такого суду може відбутися вже до кінця серпня. Ще одним питанням, яким займається Міністерство є реалізація зобов’язання України в рамках Меморандуму з МВФ – перезавантаження Вищої ради правосуддя.

Для протидії рейдерству та боротьби з незаконними діями реєстраторів, у бізнесу наразі існує альтернатива судам – Антирейдерська комісія – в рамках якої можливий розгляд справ в адміністративному порядку. До того ж, розгляд відбувається у відкритому режимі з подальшим оприлюдненням рішень.

Стосовно тривалої процедури державної реєстрації рішень та затягування процедури юстування документів, пан Малюська повідомив, що усі коректно складені документи реєструються протягом 10 днів. Необґрунтованих відмов у реєстрації, за словами Міністра, не буває, а такі ситуації виникають через помилки або некоректно складені норми документів.

Додатково бізнес мав змогу адресувати свої вузькоспеціалізовані питання щодо поводження з конфіскатом алкоголю, захисту нерухомого майна, сурогатного материнства, штрафів і т.д. Так, Асоціація поділиться з Міністерством своїми напрацюваннями для регулювання поводження з конфіскатом алкогольної продукції в контексті змін до ЗУ №466-IX. Для обговорення проблемних питань у контексті сурогатного материнства було вирішено провести окрему зустріч для зацікавлених компаній. Також Міністр повідомив, що незабаром вони представлять окремий законопроєкт, який регулюватиме цю сенситивну сферу.

Дякуємо пану Міністру за приділений час та компаніям за активну участь. Усі порушені на зустрічі питання ми передамо до Міністерства для їх подальшого опрацювання зі спеціалістами відомства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: