fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з Advantage Ukraine

15/ 02/ 2024
  14 лютого відбулась зустріч Комітету Надрокористування з Олександром Грибаном, керівником інвестиційної команди Advantage Ukraine та Юлією Мазаною, керівницею напрямку міжнародного співробітництва Advantage Ukraine щодо обговорення спроможностей проєкту та можливих шляхів співпраці. Протягом зустрічі компанії Асоціації мали нагоду дізнатись більше про можливості страхування політичних ризиків та інвестицій, а також критерії відповідності проєктів. Так, експортно-кредитні агентства іноземних країн разом з DFC та МІGA створюють спеціальні страхові можливості для інвестицій в Україну. Представники інвестиційної команди активно допомагають комунікувати з цими агентствами. Зокрема, колеги відзначили зацікавленість іноземних інвесторів щодо інвестування капіталу в проєкти видобування корисних копалин, включаючи критичні сировинні матеріали й вуглеводні. Також пан Олександр поділився інформацією про те, що Банк реконструкції України, що створюється за допомогою найбільших інвестбанків світу BlackRock та JPMorgan Chase & Co., буде готовий розпочати роботу протягом року. Також наприкінці 2024 року очікується запуск Фонду розвитку України (Ukraine Development Fund), який буде спрямований на реалізацію значних капіталоємних інвестиційних проєктів для відновлення України.  Залучити інвестиції та застрахувати політичні ризики можуть як нові проєкти, так і вже існуючі за умови відповідності критеріям і ретельної підготовки, яку допомагають провести представники інвестиційної команди. Команда проєкту надає безоплатні консультації, аналітичну підтримку українським та іноземним компаніям, супроводжує подання проєктів для страхування воєнно-політичних ризиків, а також сприяє знайомству з державними установами, експортно-кредитними агентствами та фінансовими установами розвитку. Щиро дякуємо за зустріч і закликаємо охочі компанії до співпраці з Advantage Ukraine!
01/

14 лютого відбулась зустріч Комітету Надрокористування з Олександром Грибаном, керівником інвестиційної команди Advantage Ukraine та Юлією Мазаною, керівницею напрямку міжнародного співробітництва Advantage Ukraine щодо обговорення спроможностей проєкту та можливих шляхів співпраці.

Протягом зустрічі компанії Асоціації мали нагоду дізнатись більше про можливості страхування політичних ризиків та інвестицій, а також критерії відповідності проєктів. Так, експортно-кредитні агентства іноземних країн разом з DFC та МІGA створюють спеціальні страхові можливості для інвестицій в Україну. Представники інвестиційної команди активно допомагають комунікувати з цими агентствами.

Зокрема, колеги відзначили зацікавленість іноземних інвесторів щодо інвестування капіталу в проєкти видобування корисних копалин, включаючи критичні сировинні матеріали й вуглеводні.

Також пан Олександр поділився інформацією про те, що Банк реконструкції України, що створюється за допомогою найбільших інвестбанків світу BlackRock та JPMorgan Chase & Co., буде готовий розпочати роботу протягом року. Також наприкінці 2024 року очікується запуск Фонду розвитку України (Ukraine Development Fund), який буде спрямований на реалізацію значних капіталоємних інвестиційних проєктів для відновлення України. 

Залучити інвестиції та застрахувати політичні ризики можуть як нові проєкти, так і вже існуючі за умови відповідності критеріям і ретельної підготовки, яку допомагають провести представники інвестиційної команди. Команда проєкту надає безоплатні консультації, аналітичну підтримку українським та іноземним компаніям, супроводжує подання проєктів для страхування воєнно-політичних ризиків, а також сприяє знайомству з державними установами, експортно-кредитними агентствами та фінансовими установами розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: