fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає Раду відновити видачу висновків ОВД

17/ 06/ 2020
  Завтра, 18 червня, Верховна Рада розглядатиме у другому читанні законопроєкт №3438. Ним передбачається, що на час карантину проведення громадських обговорень планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля відбувається виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі, в електронному вигляді). Під час минулого засідання Ради найбільше дискусій викликало саме проведення громадських слухань. Адже, чинним Законом України №2059 про оцінку впливу на довкілля зазначено, що громадські слухання (проходять у формі офлайн зібрань) разом з письмовими пропозиціями у друкованому та електронному вигляді, є форматами організації процедури громадського обговорення, яка є обов’язковою для отримання висновку з ОВД. Проте, враховуючи ситуацію з коронавірусом та заборону на масові зібрання законопроєкт №3438 і було розроблено, аби дотримуватись правил індивідуального захисту, але і забезпечити подальше проведення громадського обговорення, однак, онлайн (у вигляді подання письмових пропозицій). Ольга Бойко. Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Протягом двох місяців ми в Асоціації знаходились у тісній співпраці з Міненерго та з Комітетом Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування з приводу вирішення цього питання. Усім нам принципово важливо відновити діяльність бізнесу, створити можливості для продовження реалізації інвестиційних проектів, залишаючи за громадою право на висловлення своєї думки. Висновки з ОВД не видаються вже більше 2 місяців. Тож надзвичайно важливо все-таки найближчим часом розморозити цей процес. Адже не видані висновки – це затримки в реалізації бізнес-проєктів, що тягне за собою потенційно скорочення робочих місць, зменшення надходжень до бюджету, тощо та ще й в такий кризовий для країни час. Тому, бізнес закликає Парламент розглянути та прийняти завтра законопроєкт №3438, аби діяльність компаній було розблоковано. Дуже сподіваємось на розуміння ситуації та ефективну реакцію парламентарів завтра.    

Завтра, 18 червня, Верховна Рада розглядатиме у другому читанні законопроєкт №3438. Ним передбачається, що на час карантину проведення громадських обговорень планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля відбувається виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі, в електронному вигляді).

Під час минулого засідання Ради найбільше дискусій викликало саме проведення громадських слухань. Адже, чинним Законом України №2059 про оцінку впливу на довкілля зазначено, що громадські слухання (проходять у формі офлайн зібрань) разом з письмовими пропозиціями у друкованому та електронному вигляді, є форматами організації процедури громадського обговорення, яка є обов’язковою для отримання висновку з ОВД.

Проте, враховуючи ситуацію з коронавірусом та заборону на масові зібрання законопроєкт №3438 і було розроблено, аби дотримуватись правил індивідуального захисту, але і забезпечити подальше проведення громадського обговорення, однак, онлайн (у вигляді подання письмових пропозицій).

Ольга Бойко Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації
Протягом двох місяців ми в Асоціації знаходились у тісній співпраці з Міненерго та з Комітетом Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування з приводу вирішення цього питання. Усім нам принципово важливо відновити діяльність бізнесу, створити можливості для продовження реалізації інвестиційних проектів, залишаючи за громадою право на висловлення своєї думки. Висновки з ОВД не видаються вже більше 2 місяців. Тож надзвичайно важливо все-таки найближчим часом розморозити цей процес. Адже не видані висновки – це затримки в реалізації бізнес-проєктів, що тягне за собою потенційно скорочення робочих місць, зменшення надходжень до бюджету, тощо та ще й в такий кризовий для країни час.

Тому, бізнес закликає Парламент розглянути та прийняти завтра законопроєкт №3438, аби діяльність компаній було розблоковано. Дуже сподіваємось на розуміння ситуації та ефективну реакцію парламентарів завтра.  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: